Kujdes Personal

6.09
Shkencëtarët dhe kozmetologët kanë vërtetuar prej kohësh se vetë llaku nuk është aq i dëmshëm për thonjtë, por heqësi me bazë acetoni. Kjo është arsyeja pse markat kryesore të kozmetikës kanë krijuar heqës të manikyrit po aq efektiv, por më të butë pa aceton. Mjeshtrat e markës Eveline...
Zbritje 35%
1.05 0.68
Pastron Trupin Ndimon në heqjen  e bakterieve nga trupin
3.99
Pastron me delikatesë lëkurën, duke e lënë të parfumuar butësisht me një aromë simpatike me lule Orkide për një ndjesi të menjëhershme mirëqenieje dhe harmonie.
3.99
Xhel dushi Tesori d'Oriente Ayurveda Një ritual i frymëzuar nga parimet e Ayurveda për të gjetur harmoninë e brendshme. Ky krem aromatik dushi përmban pesë përbërës të çmuar të traditës ayurvedia: vaj Amla Vaj neem vaj susami Aloe vera Kalendula Përbërësit janë zgjedhur me kujdes për të...
Zbritje 49%
10.20 5.17
Kujdesuni për lëkurën tuaj të thatë gjatë larjes së përditshme falë kremit ushqyes të dushit, i cili përmban gjalpin e kakaos. Aplikojeni në lëkurë të lagur dhe masazhoni butësisht, më pas shpërlajeni tërësisht me ujë.
Zbritje 54%
6.30 2.88
Aroma Ritual në mënyrë të përkryer qetëson dhe freskon lëkurën e lodhur e të stresuar. Përmban glicerinë dhe pantenol me aromën e rrushit me limon të gjelbër që liron stresin e grumbulluar pas një dite të zënë. Hidhni një sasi të vogël në vaskë dhe kjironi një shumë të pasur. Relaksoni trupin...
Zbritje 53%
5.65 2.67
Xhel dushi për meshkuj nga marka e njohur Adidas i cili është i përshtatshëm për trup, flokë dhe fytyrë. Pastron dhe e bën lëkurën të freskët dhe të hidratuar. Substancat aktive janë portokalli, ekstrakt proteine, provitamine B5 për rigjenerim dhe mbrojtje. Është i testuar dermatologjikisht....
Zbritje 60%
7.35 2.92
Shampo për flokë për meshkuj i përshtatshëm për pastrimin e flokëve, trupit dhe fytyrës. Formulë e testuar dermatologjikisht dhe e ekuilibruar me pH, e përshtatshme për përdorim të përditshëm.
Zbritje 46%
28.90 15.75
Një xhel  me aromë delikate. Ndihmon në pastrimin e lëkurës. I mbushur me një aromë sensuale për të përmirësuar gjendjen shpirtërore. Ofron relaksim dhe freski . Lë lëkurën e trupit të butë, të lëmuar dhe të rehatshme. E përkryer për të gjitha llojet e lëkurës.
3.68
Produkt profesional që largon shpejt, lehtë dhe në mënyrë efektive kutikulat e thata, të vrazhda dhe të tepërta rreth thonjve, pa rrezik lëndimi. Parandalon grisjen, plasaritjen ose rritjen e tepërt të kutikulave. Përmban vaj avokado, i cili qetëson, zbut dhe hidraton intensivisht kutikulat...
3.47
Formulë revolucionare me kompleks aktiv Strong Nail™ që depërton në strukturën e thonjve, duke e rigjeneruar dhe rindërtuar në mënyrë efektive atë. Shtrëngon, forcon maksimalisht dhe stimulon rritjen e pllakës së thonjve. Përmirëson fleksibilitetin duke i bërë thonjtë më rezistent ndaj...
Zbritje 56%
6.20 2.73
Moti i ftohtë, përdorimi i tepërt i llakut të thonjve me cilësi të dobët dhe shëndeti i keq i përgjithshëm mund t'i bëjnë thonjtë tuaj të çarë dhe të brishtë. Kjo shishe 12 ml me kondicioner intensiv të thonjve nga Eveline ju ofron tetë veprime shëruese për thonjtë tuaj. Ai forcon thonjtë e...
Zbritje 25%
1.05 0.79
Furçë e dobishme masazhi me dorezë të gjatë për të masazhuar shpinën. Ideale për përdorim në banjë dhe dush. Koka e furçës ka dy anë, për pastrimin dhe masazhimin e lëkurës.
5.46
Në mënyrë të jashtëzakonshme heq manikyrën tradicionale dhe të përhershme të thonjve *. Shpërndan shpejt edhe shtresat shumë të trasha të llakut. Pastron tërësisht dhe kullon pllakën e thonjve pa e tharë atë. Formula e zhvilluar posaçërisht që përmban biotinë dhe glicerinë, e pasuruar me...
5.30
Dekoroni thonjtë tuaj në thelb me ngjitësit e thonjve me aromë biskotash nga koleksioni Cookies for Santa. Këto ngjitëse mund të përdoren jo vetëm për të zbukuruar dizajnin e thonjve tuaj në Krishtlindje, por edhe për të dekoruar kutitë e dhuratave. Të përbëra nga 61 ngjitëse të vogla me...
3.68
Përshkrimi i Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional Cuticles and Nails Oil Witch Avokado Oil & Vitamins Nail Therapy Nourishing Oil është një preparat unik për zbutjen e kutikulës dhe rivendosjen e pllakës së thonjve. Një kombinim i saktë i ekuilibruar i vajrave natyralë në kombinim me...
4.10
Kondicioner luksoz - manikyr me gaz argjendi. Active Strong Nail, rigjeneron dhe rindërton në mënyrë efektive. Thonjtë janë fleksibël, më të qëndrueshëm. Mbron nga çarja, rikthen sipërfaqen e lëmuar dhe shkëlqimin e thonjve.
5.15
Eveline Nail Therapy Professional Nail Therapy Remover 8in1 Total Action 150ml Heqësi i manikyrit 8in1 Total Action heq shpejt dhe në mënyrë efektive manikyrin, ushqen lëkurën, forcon, ushqen pllakën e thonjve dhe hidraton pllakën e thonjve. Prodhuesi: Eveline Heqësi i manikyrit 8in1 Total...
3.47
Kondicioner luksoz forcimi i artë me kompleks aktiv Strong Nail depërton në Struktura e pllakës së thonjve, rindërton, rigjeneron dhe stimulon rritjen e thonjve. Mbyll mikro-kavitetet dhe ngurtësohet, duke siguruar në të njëjtën kohë nivel optimal të lagështisë. Mbron nga plasaritja, thyerja...
4.41
Një lyrje me tharje të shpejtë dhe lyerje afatgjatë që nuk kërkon shërimin në një llambë. Llak gel për thonjë. Ngjyrë rozë e hapur.
Show another 20 products
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 0
  • 110