Kujdes Personal

3.99
Një krem dushi me parfum delikate që pastron butësisht lëkurën pa e tharë atë dhe fut shqisat me aromën e tij intensive dhe të qëndrueshme të Muskut të Bardhë. Ideale për një përqafim të bukurisë çdo mëngjes.
3.47
në mënyrë efektive rigjeneron dhe rikthen thonjtë përmirëson elasticitetin dhe rezistencën e thonjve ndaj dëmtimeve mekanike mbron nga plasaritja, thyerja dhe çarja e thonjve u jep shkëlqim thonjve të konsumuar dhe të dëmtuar Kompleksi ULTRA-KERATIN, i cili përmban një dozë të madhe keratine,...
4.41
Përshkrim GEL 2 në 1 është një formulë moderne që u krijua për të kënaqur çdo grua që ëndërron për thonjtë e përsosur si nga një sallon bukurie. Verniku Vinyl Gel kombinon dy produkte - llakun dhe shtresën e sipërme, d.m.th., ngurtësuesin e thonjve.
3.99
Perforcues thonjsh 3 në 1, TË THATË, I FORTË DHE SHKELQITES në 60-SEKONDË Zgjidhje komplekse 3 në 1 që ofron manikyr të shpejtë dhe afatgjatë. E bën manikyrin e thonjve të thahet fort, duke i dhënë shkëlqim intensiv në 60 sekonda. Krijon shtresë mbrojtëse në sipërfaqe, e cila parandalon copat...
4.41
VINYL GEL 2 në 1 është një formulë moderne që u krijua për të kënaqur çdo grua që ëndërron për thonjtë e përsosur si nga një sallon bukurie. Verniku Vinyl Gel kombinon dy produkte - llakun dhe shtresën e sipërme, d.m.th., ngurtësuesin e thonjve. Verniku është krijuar në teknologjinë e llaqeve...
3.47
Moti i ftohtë, përdorimi i tepërt i llakut të thonjve me cilësi të dobët dhe shëndeti i keq i përgjithshëm mund t'i bëjnë thonjtë tuaj të çarë dhe të brishtë. Kjo shishe 12 ml me kondicioner intensiv të thonjve nga Eveline ju ofron tetë veprime shëruese për thonjtë tuaj. Ai forcon thonjtë e...
3.47
EVELINE SOS THONJ TË BRISHËM DHE TË THYUR Kondicioner MULTIVITAMINE ME KALCIUM DHE KOLAGJEN JO MË THONJË TË THYUR! Forcuesi ekstrem me shumë qëllime është një ndihmë e shpejtë për thonjtë e çarë dhe të brishtë. Trajtimi kompleks, me veprim të shpejtë është një zgjidhje ideale për thonjtë...
3.47
EVELINE Cosmetics forcues thonjsh ME DIAMANTE 12ml  Mbrojtje e thonjeve te brishte dhe te care  Forcuesi ekstrem mbron thonjtë e dobët nga thyerjet, çarjet dhe brishtësitë. Formula me titan dhe diamante krijon në sipërfaqen e thonjve jashtëzakonisht të fortë pallto që mbron nga brishtësia,...
3.99
Pastron me delikatesë lëkurën, duke e lënë të parfumuar butësisht me një aromë simpatike me lule Orkide për një ndjesi të menjëhershme mirëqenieje dhe harmonie.
3.99
Xhel dushi Tesori d'Oriente Ayurveda Një ritual i frymëzuar nga parimet e Ayurveda për të gjetur harmoninë e brendshme. Ky krem aromatik dushi përmban pesë përbërës të çmuar të traditës ayurvedia: vaj Amla Vaj neem vaj susami Aloe vera Kalendula Përbërësit janë zgjedhur me kujdes për të...
2.94
4.94
Krem hidratues Snail Epil i projektuar për depilimin e këmbëve dhe krahëve, gjithashtu për lëkurë të ndjeshme. I heq flokët sa më afër llambave të jetë e mundur. Teknologjia inovative Nutri-Epil Fusion kundërshton në mënyrë efektive rritjen e shpejtë të flokëve. Lëkura mbetet krejtësisht e...
4.94
Krem depilues ultra-hidratues BIO DEPIL për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme, falë formulës së tij ekskluzive, largon shpejt dhe në mënyrë të sigurt qimet e padëshiruara që në aplikimin e parë, pa shkaktuar irritim të lëkurës. Monoi shërues i Tahitit dhe gjalpi shea, si dhe ekstrakti i...
4.94
Mjetet ultra të buta do të sigurojnë depilim delikat dhe efektiv. Me të, ju mund të hiqni shpejt dhe pa dhimbje qimet e padëshiruara në zonat e ndjeshme, të cilat përfshijnë krahët, sqetullat dhe zonën e bikinit. Një mjet i veçantë nga linja Eveline Cosmetics Just Epil ju lejon të harroni të...
5.15
I njohur që nga kohërat e lashta për vetitë e tij hidratuese dhe zbutëse, vaji i Arganit vjen nga një pemë vendase në Marokun Jugor dhe është përdorur gjithmonë në kozmetikë. Gama e vajit të Arganit përmban vaj argani dhe siguron heqjen e përsosur të qimeve, duke e lënë lëkurën të lëmuar...
5.15
I njohur që nga kohërat e lashta për vetitë e tij hidratuese dhe zbutëse, vaji i Arganit vjen nga një pemë vendase në Marokun Jugor dhe është përdorur gjithmonë në kozmetikë. Gama e vajit të Arganit përmban vaj argani dhe siguron heqjen e përsosur të qimeve, duke e lënë lëkurën të lëmuar...
9.90
Neutrogena Intense Repair Cica - Balm 100ml është një balsam qetësues që riparon dhe mbron lëkurën e dëmtuar, të irrituar menjëherë dhe për 6 orë. Ajo vepron si një "veshje" riparuese në lëkurën e dobësuar nga agresioni i jashtëm falë strukturës së saj izoluese. Formula e tij shumë e...
Show another 20 products
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 0
  • 187