Makinë & Brisk rroje

Zbritje 58%
33.13 14.05
Gjatësia e prerjes mund të vendoset në mes 1-23 mm. Pajisja posedon motor Pro Power, i cili është dy herë më i fuqishëm se motorët tjerë. Në paketim janë të përfshira makina, dhe vaji e furça për mirëmbajtje. Ju lutemi lexoni me kujdes udhëzimet operative dhe dhe të sigurisë para përdorimit.
Zbritje 51%
74.77 36.98
Makinë profesionale për qethjen dhe stilimin e flokëve. Posedon gjatesitë e prerjeve nga 3mm deri në 25mm, tehe qeramike, 6 krehër për gjatësi të ndryshme të flokëve, krehër, gërshërë dhe brushë për pastrimin e qafës nga qimet. Kjo makinë ka dizajn ergonomik, furnizohet me bateri dhe operon për...
Zbritje 50%
32.55 16.27
Makina e flokëve Adler 2832 ju ofron prerje profesionale dhe precize të flokëve me ndihmën e një teh qeramike. Bateritë efikase bëjnë të mundur përdorimin e prerësit edhe për disa orë, por nëse dëshironi, mund të përdoret gjithmonë me kordon. Prerësja e flokëve mund të karikohet me një karikues....
Zbritje 51%
3.80 1.88
Brisk Rroje me tre teha
Zbritje 42%
3.80 2.19
Brisk Rroje  me 3 teha për femra
Zbritje 48%
16.80 8.70
Seti ka 4 krehër të shkëputshëm duke përfshirë 3/6/9 & 12 mm.  Tehe të rregullueshme Teh prerëse precize Teh inox Prerëse flokësh e kompletuar me: Krehër berberi, gërshërë, vaj pastrimi dhe furçë
6.94
Makinë prerëse flokësh APOLLO Harrojeni për vizitat e shpeshta në parukeri. Tani mund t’i shkurtoni flokët shpejt dhe me lehtësi në komoditetin e shtëpisë tuaj. Me prerësin e flokëve pa kabllo dhe krasitjen e mjekrës ESPERANZA Apollo, ju do të kurseni kohë dhe para. Ajo ka një çelës që...
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 1
  • 37