Aparata Kuzhine

Zbritje 31%
43.05 29.58
SPECIFIKIMET TEKNIKE Fuqia 350 W Kapaciteti i tasit 1 L Numri i teheve 2 Materiali i tasit Qelqi Modeli FC510BWS Ngjyra Blu-Bardh Pastrim i lehtë Po Shtypni butonin me kapak të madh Po Çelësi i sigurisë Po Aksesorë Disk emulsifikues për majonezë ose krem pana, antirrëshqitës mat me shumë...
Zbritje 11%
61.00 54.01
Produkti është me paketim të hapur dhe i pa përdorur Fuqia 150 W Trashësia maksimale e prerjes 15 mm Ngjyra Inox Dimensionet 380 × 250 × 250 mm
Zbritje 29%
35.45 25.00
Prodhuesi i akullores Esperanza VANILLA është zgjidhja perfekte për adhuruesit e ëmbëlsirave të ngrira Me shtypjen e një butoni mund të përgatisni lehtësisht akullore të shijshme shtëpiake. Fuqia 7W Kapaciteti 0.6l Dimensionet 16.3 x 9 x 17.5 cm Tensioni i furnizimit 220-240v ~...
Zbritje 25%
53.55 39.92
Përpunuesi ushqimor multifunksional Esperanza është ideal për përpunimin e frutave, perimeve, djathit të fortë, çokollatës, arrave dhe gjithashtu për të bërë thërrime simite. Ai gjithashtu mund t'i kthejë frutat e ngrira në një "akullore" të butë si ëmbëlsirat pa yndyrë, sheqer ose...
Zbritje 24%
27.30 20.80
Zbritje 43%
6.30 3.59
Zbritje 31%
53.55 36.94
Përshkrim Friteza i thellë Esperanza me siguri do t'u tërheqë të gjithë dashamirëve të ushqimeve me patate dhe mishit tjetër të skuqur. Pajisja do t'ju lejojë të skuqni patate të skuqura në pak minuta për të qenë krokante nga jashtë dhe të buta brenda. Mund të skuqet edhe produkte të tjera...
Zbritje 19%
151.00 123.05
Mikro-sitë prej çeliku inox për rendimentin më të lartë të lëngut Motori i fuqishëm 700 W. Tub ushqimor XL (73 mm) për përgatitjen e shpejtë dhe të lehtë të frutave të plota Ekran mikro-filtri inox për rendimentin më të lartë të lëngut Kllapa mbyllëse prej alumini siguron forcë të lartë...
Zbritje 11%
179.55 159.44
Kapaciteti 48l Termostat i rregullueshëm Ndriçimi i brendshëm Ndalesa e derës në të djathtë Pesha 13.4 kg Vëllimi 41 dB Përmasat: H51cm x W43cm x L48cm
Zbritje 22%
36.99 28.99
Me një trashësi të gjerë fete kontrolloni prerësin tonë Pritini bukën, mishin, djathin, frutat ose perimet në feta të barabarta me të njëjtën trashësi Aktivizimi aksidental i prerësit nuk është i mundur për shkak të bllokimit të sigurisë Pajisja ka një formë ergonomike dhe dizajni i përdorur e...
57.75
Tensioni: 220-240V~50/60Hz Fuqia e vlerësuar:350-450W Fuqia e bllokuar: 1200W (max) Shtrydhëse për domate 3 shtojca për bluarjen e mishit Shtojcë për përgatitjen e salsiçeve Menaxhim elektronik Brisk nga çeliku që nuk ndryshket Funksion i kundërt Rrjedhja: 0.9 kg/min Dimensionet e kutisë
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 3
  • 160