Stilues për flokë

14.93
Figaro e flokëve Esperanza LAURA është perfekte për stilimin e flokëve dhe thelbësore për çdo femer që kujdeset për pamjen e saj. Kjo e lejon atë të krijojë shpejt një hairstyle të mrekullueshme për çdo rast. Kaçurrela e flokëve ka një rul të veshur me qeramikë me diametrin e tij 10 mm për...
Zbritje 50%
41.53 20.96
Diametri minimal 13 mm Diametri maksimal 25 mm Koha e ngrohjes 30 s Materiali qeramike Kontrolli i temperaturës Kordoni i kthyeshëm Brand Remington Ngjyra zezë/kuqe
Zbritje 57%
42.34 18.30
Furça me ajër të nxehtë 300 vat Smooth Boost nga Babyliss me 2 bashkëngjitje të furçës së këmbyeshme siguron volum në vijën e flokëve dhe majat e formës së përsosur. Tensioni i dyfishtë lejon që ai të përdoret në shtëpi ose kur udhëtoni. Lloji i flokëve: Normal / çdo lloj flokësh  Efekti:...
Zbritje 51%
49.73 24.37
6.83
Ideale për flokë me onde, natyrale ose të përhershme.
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 6
  • 25