Higjienë intime

Zbritje 69%
1.40 0.43
5.15
I njohur që nga kohërat e lashta për vetitë e tij hidratuese dhe zbutëse, vaji i Arganit vjen nga një pemë vendase në Marokun Jugor dhe është përdorur gjithmonë në kozmetikë. Gama e vajit të Arganit përmban vaj argani dhe siguron heqjen e përsosur të qimeve, duke e lënë lëkurën të lëmuar...
5.15
I njohur që nga kohërat e lashta për vetitë e tij hidratuese dhe zbutëse, vaji i Arganit vjen nga një pemë vendase në Marokun Jugor dhe është përdorur gjithmonë në kozmetikë. Gama e vajit të Arganit përmban vaj argani dhe siguron heqjen e përsosur të qimeve, duke e lënë lëkurën të lëmuar...
4.94
Mjetet ultra të buta do të sigurojnë depilim delikat dhe efektiv. Me të, ju mund të hiqni shpejt dhe pa dhimbje qimet e padëshiruara në zonat e ndjeshme, të cilat përfshijnë krahët, sqetullat dhe zonën e bikinit. Një mjet i veçantë nga linja Eveline Cosmetics Just Epil ju lejon të harroni të...
4.94
Krem depilues ultra-hidratues BIO DEPIL për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme, falë formulës së tij ekskluzive, largon shpejt dhe në mënyrë të sigurt qimet e padëshiruara që në aplikimin e parë, pa shkaktuar irritim të lëkurës. Monoi shërues i Tahitit dhe gjalpi shea, si dhe ekstrakti i...
6.18
Xhel anti-inflamator i higjienës intime Xhel freskues për higjienën intime, kujdesi ditor për lëkurën e ndjeshme në zonat intime. Një kombinim inovativ i komplekseve dhe ekstrakteve moderne bën të mundur arritjen e efikasitetit të lartë në higjienën intime.
4.94
Krem hidratues Snail Epil i projektuar për depilimin e këmbëve dhe krahëve, gjithashtu për lëkurë të ndjeshme. I heq flokët sa më afër llambave të jetë e mundur. Teknologjia inovative Nutri-Epil Fusion kundërshton në mënyrë efektive rritjen e shpejtë të flokëve. Lëkura mbetet krejtësisht e...
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 0
  • 7