Zbritje 52%
21.81 10.55
Mikser dore  Esperanza  ofron një proces përzierjeje efikase . Me opsionin e ndryshimit të shpejtësisë, ju mund të përzieni të gjithë përbërësit dhe të merrni konsistencën e tyre të dëshiruar. Pamja elegante e mikserit e bën atë të përshtatet me dekorin e çdo kuzhine! Fuqia 250 W Ngjyra E...
Zbritje 34%
20.53 13.56
Me opsionin e ndryshimit të shpejtësisë, ju mund të përzieni të gjithë përbërësit dhe të merrni konsistencën e tyre të dëshiruar nga mikseri esperanza .  Fuqia : 400 W Shpejtësia : e rregullueshme Ngjyra : e bardhë dhe jeshile
Zbritje 55%
16.01 7.13
Përziersi ynë ofron përzierje efikase, për një masë homogjene varësisht se çfarë dëshironi të përgatisni. Gjatësia e kabllit të energjisë 1.1 m Fuqia : 125W Shpejtësia : e rregullueshme Numri i shpejtësive : 7
Zbritje 18%
28.00 23.00
Kontrolli i shpejtësisë 5-fazëshe Funksioni turbo Fuqia: motor 400 W
Zbritje 16%
51.45 43.05
Fuqia, W:  450 5 cilësime të shpejtësisë Turbo funksioni
Zbritje 13%
63.00 54.60
Fuqia, W:  450 5 cilësime të shpejtësisë Tas rrotullues Turbo funksioni Vëllimi i tasit: 3.5 l
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 7
  • 55