Pajisje dhe aksesorë pikniku

Zbritje 23%
47.78 36.92
Karrige pikniku e palosshme. Me strukture metalike dhe pelhure rezistente. Dizajn praktik dhe i lehte. Mbyllet thjeshte dhe nuk ze hapesire
Zbritje 21%
63.00 50.00
Kjo tendë mahnitëse blu është ideale për festivale dhe udhëtime kampe. Ju keni mjaft vend për të fjetur dhe për të ruajtur gjërat tuaja në tendë. Specifikimet Materiali: poliestër Përmasat: 210 x 150 x 120 cm Përmasat e tendës së brendshme: 140 x 200 cm Përmasat e tendës: 140 x 110 cm Lloji i...
Zbritje 42%
8.72 5.03
Zbritje 18%
46.00 37.55
Zbritje 43%
16.80 9.65
Materialet: Metal dhe kanavacë e qëndrueshme Përmasat e karriges së hapur: Gjerësia 50cm x Lartësia 80cm x Thellësia 50cm Përmasat karrige në çantë: Gjatësia përafërsisht 90cm Pesha: përafërsisht 2.5kg
Zbritje 40%
16.80 10.06
Zbritje 29%
5.60 3.95
Brand SUN EAN 8711252024646 Ngjyra Zezë vishnje dhe e kaltër Sasia 3 copë Dimensionet 25x4x4cm
Zbritje 5%
37.80 35.91
Madhësia 2480 x 2990 x 2990 mm
Zbritje 48%
1.00 0.52
Pelerinë kundër shiut Dimenzionet: 285 x 10 x 100 mm
Zbritje 57%
2.30 1.00
Mbajtëse të ujit(akullit) në formë shishe katrore nga materiali i plastikës. Këto mbajnë të ftoftë dhe të freskëta ushqimet dhe pijet që i vendosim në tomus.   Madhësia: 160 x 35 x 90 mm Pesha: Rreth 0.407 KG
Zbritje 17%
48.30 40.19
Kuti për ftohjen dhe ruajtjen e ushqimeve dhe pijeve edhe kur udhëtoni me makinë. Çanta e ftohësit 10 litra është ideale për dalje të vogla. Çanta e ftohësit 22 litra është e përkryer për ekskursione të gjata falë lidhësit 12 V dhe  Karakteristikat - Tensioni i funksionimit: 12 V  -...
1.05
Një grup prej dy elementeve ftohës me afërsisht 200 gram secili. Mbanë pije, ushqim dhe ilaçe të freskëta. Ideale për në një çantë më të freskët ose pije freskuese.
Zbritje 19%
43.05 34.97
1.20
Mbajtëse të ujit(akullit) në formë shishe katrore nga materiali i plastikës. Këto mbajnë të ftoftë dhe të freskëta ushqimet dhe pijet që i vendosim në tomus.
Zbritje 22%
2.60 2.03
Shishe qelqi Alpina Htf Brand Alpina EAN 8711252149325 Madhësia 310 x 95 x 95 mm Pesha 0,708 KG
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 0
  • 50