Çanta, Kuti & Rafte për vegla

Zbritje 52%
5.15 2.48
Një komplet plastik i fortë, për shembull, për pajisje peshkimi dhe për ruajtjen dhe transportimin e veglave ose pjesëve të vogla. Një bravë mund të ngjitet në paketë për mbrojtje. Kutia e mjeteve hapet dhe mbyllet lehtë. – Përmasat: 25 x 12 x 9.5 cm – Materiali: plastikë – Ngjyra: e zezë, e...
47.25
Materiali: 600D polister Xhepa të jashtëm: 12 Xhepa të brendshëm: 32 Pesha mbajtëse (max): 25kg
50.40
Kapaciteti I Ngarkeses 70KG Dimensionet:2mX42cmX95cm
42.00
Kapaciteti I Ngarkeses 70KG Dimensionet:2mX32cmX95cm
2.02
Roller për ngjyrosje, set me tabak Brand Kinzo Ean 871125215613
Zbritje 50%
16.80 8.47
Përshkrim i produktit: Seti i bulonave dhe dadove përmban 450 copë, përfshin bulonat me kokë heks, bulonat e karrocës, dadot heks, rondele, rondele të hapura, rondele trupi dhe dado mbyllëse në madhësi të ndryshme Të gjitha bulonat, rondelet dhe dadot janë të galvanizuara, prandaj janë të...
Zbritje 52%
16.80 8.04
PËRSHKRIM Kryeni një punë. Me këtë grup të gjerë nga Kinzo, sigurisht që nuk keni nevojë të shkoni në dyqanin e pajisjeve për një kuti me priza, vida ose gozhdë ndërsa bëni punë të çuditshme. Është jo më pak se 560 copë. Dhe kjo do të thotë: 240 vida në të gjitha format dhe madhësitë, 90...
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 2
  • 51