Zbritje 39%
16.00 9.81
TOSTER CIABATTA Pamja elegante e kombinuar me shumë nivele pjekjeje ofron shumë mundësi. Tosti juaj mund të jetë i butë ose krokant. Hani mëngjesin tuaj të ngrohtë dhe të thjeshtë me kënaqësi!   Ka një vend për të ruajtur kabllon e rrjetit.  Funksioni i shkrirjes : Po Funksioni STOP : Po...
Zbritje 33%
21.00 14.14
Pamja elegante e kombinuar me shumë shkallë pjekjeje jep shumë mundësi: Tosti juaj mund të jetë i butë ose krokant ,është krijuar posaçërisht për fëmijë. Mundësia për të pjekur me dy grafika të ndryshme : 'buzëqeshje' dhe 'diell Funksioni i ngrohjes : Po Funksioni STOP : Po...
Zbritje 33%
21.00 14.14
Pamja elegante e kombinuar me shumë shkallë pjekjeje jep shumë mundësi: Tosti juaj mund të jetë i butë ose krokant. Me dy stilistë të ndryshëm grafikë të krijuar posaçërisht për fëmijë, fëmijët tuaj do të jenë të lumtur me mëngjesin. Funksioni i ngrohjes : Po Funksioni STOP : Po Kontrolli i...
Zbritje 33%
23.00 15.48
Shijoni çdo vakt me këtë pajisje cilësore Tesla. Shijoni një tost të përsosur mëngjesi ashtu siç ju pëlqen, falë shtatë niveleve të skuqjes. Fuqia 700W-850W Numri i fetave 2-Fetë Tabaka e heqshme e thërrimeve Po Modeli TS200BX Ngjyra e zezë - Inox Tela Nichrome e tipit ngrohës Pesha (kg)...
Zbritje 19%
26.00 21.00
Fuqia 750W Merrni kënaqësi më të madhe nga pajisjet, falë fuqisë optimale! Kabllo energjie 0.7 m Vendosni si të përdorni hapësirën tuaj të kuzhinës me një kabllo energjie më të gjatë! Tregues i gatshëm për punë Ju nuk keni pse të pyesni veten kur mund të filloni të përdorni – pajisja do t’ju...
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 9
  • 21