Për meshkuj

Zbritje 30%
50.72 35.47
Ky set për meshkuj Nuxe përmban një deodorant roll-on Men 24HR Protection 50 ml, xhel hidratues multi-purpose Men 50 ml dhe një xhel dushi Men 100 ml. Deodoranti shumë efektiv roll-on me pluhur misri siguron mbrojtje për 24 orë! Parandalon djersitjen dhe krijimin e një ere të pakëndshme dhe...
Zbritje 17%
37.49 31.26
Brand Mercedes-Benz EAN 3595471062017 Sasia 100 ml
Zbritje 31%
67.25 46.73
Aroma Terre D’Hermes është dedikuar për meshkuj dhe është bazuar në drunj. Kjo aromë është punuar nga grejpfruti, piperi, vetiver dhe druri cedar, ku bashkëpunimi i këtyre përbërësve e mundëson aromën të jetë e këndshme dhe afatgjate. Mund të rimbushet. Parfum:  Njihet gjithashtu si “Extrait...
Zbritje 35%
69.46 45.05
Në mënyrë që meshkujt të ndjehen të freskët dhe të posedojnë aromë të këndshme, Captain Fawcetts ka sjellë në treg parfumin kualitativ të përpunuar nga bergamoti, mandarina, cardamom, coriander, vanilja, druri sandal dhe moss. Këta përbërës i japing parfumit një aromë të pa rezistueshme e cila...
Zbritje 24%
37.49 28.35
Brand Mercedes-Benz EAN 3595471022158 Sasia 120 ml
32.37
Zbritje 23%
83.79 64.26
Le Mâle, po aq potent sa joshës, një aromë me një vizion jokonvencional të mashkullorisë. Lavanderi, duke iu referuar erës së njohur dhe qetësuese të sapunit, përmirësohet me sensualitetin e vaniljes.
Zbritje 23%
108.68 83.48
Brand Dolce & Gabbana Ean 3423473032878 Sasia 100 ml
Zbritje 18%
61.74 50.93
A * Men sjell në jetë një histori rreth yjeve, engjëjve, qiellit blu, ndjenjave dhe ëndrrave të fëmijëve, e cila përforcohet nga sensualiteti mashkullor, i cili është plot fizik dhe guxim. Ji i guximshëm dhe bëhu ylli i një historie që do ta shkruash vetë! Përjetoni atë që dëshironi dhe shijoni...
Zbritje 15%
57.89 49.29
Eau de Toilette 2012 Men është aromë drunjsh, për meshkuj. Vjen si kombinim i notave të erëzave, livandos, qitros, bergamotit, ndërsa në bazë fshihen notat e xhenxhefilit, piperit të gjelbërt, lules gardenia, manushaqes, miskut, drurit Guaiac dhe drurit sandal. Përveç që është aromë joshëse dhe...
Zbritje 33%
15.42 10.35
Eau de Toilette Forever Classic Never Boring nga Mexx është aromë misterioze, për meshku, e cila u hodh në treg në vitin 2018. Është kombinim i guximshëm i përbërësve klasik dhe disa tjerëve të paparashikueshëm, përfshirë këtu bergamotin, limonin, portokallin e kuq, rozmarinën , jaseminin,...
Zbritje 22%
22.05 17.21
Karl Lagerfeld Classic është një parfum klasik me aromën më të vërtetë në të gjithë botën, aroma e parë që ka krijuar Karl Lagerfeld në vitin 1978. Lagerfeld i la vetë emrin markës së tij. Është orientuar më shumë në aromën e vajrave esencial të drunjve. Parfum:  Njihet gjithashtu si “Extrait...
Zbritje 13%
62.84 54.47
Xheli për rrojë Sauvage nga marka Dior është inspiruar nga qielli i kaltër, hapësira dhe ajrin e nxehtë në shkretëtirë dhe është punuar nga piperi Sichuan, bergamoti dhe ambroxan.
Zbritje 28%
116.87 84.53
Acqua Di Gio Profondo është një aromë e freskët "fouger" për meshkuj e krijuar në vitin 2020. Parfumi kombinon notat e detit, bergamotit, mandarinave jeshile, rozmarinës, livandës, selvisë, qelibarit, minerale, patchoulit dhe miskut. Shtoni sharm & freski trupit tuaj me parfumin nga marka...
Show another 20 products
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 3
  • 326