Përkujdesje ndaj diellit

7.73
Losioni Pocket Size Nivea u siguron fëmijëve tuaj mbrojtje shumë efektive me SPF 30 kundër djegieve nga dielli dhe dëmtimit të lëkurës nga dielli. I krijuar posaçërisht për t'u kujdesur për lëkurën delikate, losioni i butë qetësues do t'i mbajë fëmijët të mbrojtur ndërsa kujdesen për lëkurën e...
28.73
Veti hidratuese dhe qetësuese duke favorizuar ristrukturimin e barrierës së lëkurës. Antioksidant i fuqishëm, Pre-tokoferil, për mbrojtjen e qelizave kundër radikaleve të lira. Teksturë e lëngshme dhe e lehtë që ofron një ndjesi të vërtetë freskie dhe rehati gjatë aplikimit. Hidratimi i...
25.61
Krem kundër diellit me ton, për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme ndaj ekspozimit në diell. Unifikon ngjyrën e lëkurës dhe mbron ndaj rrezatimit UV falë kombinimit ekskluziv të mbrojtjes Sunsitive, me Ujë termal të njohur për vetitë e tij anti-irrituese dhe qetësuese dhe vitaminë C me veti...
Zbritje 41%
7.35 4.32
Në mënyrë që të mbroheni nga dëmet e rrezeve të diellit, marka Sun ka sjellë në treg losionin Aloha i cili falë përmbajtjes së tij nga qumështi i kokosit dhe vitamina E e bën hidratimin dhe rigjenerimin e lëkurës. Produkti e zbut lëkurën, e ndalon plasaritjen e lëkurës dhe e zgjat nxirjen e...
Zbritje 30%
14.91 10.51
Sprej kremi kundër diellit Ziaja SPF 50 faktori mbrojtës UVA UVB. Rezistent ndaj ujit, hidratues dhe rigjenerues. Mbron nga rrezet e dëmshme UV, djegiet nga dielli, acarimi i lëkurës dhe njolla. Mënyra e aplikimit: aplikoni një shtresë të trashë 15 minuta para ekspozimit në diell. Përsëriteni...
8.05
SPF 50 Vaj dielli i papërshkueshëm nga uji. Me vaj argani Mbrojtje nga rrezatimi UVA & UVB Për lëkurë të lagur dhe të thatë. Kremrat e zakonshëm të diellit shpesh lënë një shtresë të bardhë të pakëndshme në lëkurë. Spreji i vajit të diellit të Lirene me faktor mbrojtës nga dielli 50 nuk lë...
11.90
Kremi mbrojtës nga dielli Nivea Sun Protect & Dry Touch është një pjesë jetike e kujdesit të lëkurës kur dilni në diell. Ndihmon ne mbrojtjen e lëkurës nga rrezatimi UVA dhe UVB, rezistent ndaj prekjes dhe i lehtë për t'u përhapur pa lënë shtresë të yndyrshme, produkti është i papërshkueshëm nga...
11.90
Mbrojtje shumë efektive UVA / UVB. Mbron menjëherë nga djegia nga dielli dhe dëmtimi afatgjatë i lëkurës. Formulë e përkujdesjes dhe pa aromë me Dexpanthenol e cila i jep rezistencë shtesë ndaj ujit. Veçanërisht i formuluar për lëkurën e ndjeshme të bebeve. NIVEA SUN Baby Protect & Care Lotion...
6.50
Mbron në mënyrë efektive lëkurën nga efektet e dëmshme të rrezeve UV, qetëson irritimin dhe djegiet e shkaktuara nga ekspozimi ndaj dritës së diellit, ju lejon të merrni një nxirje të shëndetshme dhe të bukur. Parandalon shfaqjen e shenjave të parakohshme të plakjes dhe fotoplakjes. Nuk shkakton...
11.90
Mbrojtje shumë efektive UVA / UVB. Mbron lëkurën nga djegia dhe dëmtimi. Përmbanë formulë përkujdesjes dhe pa aromë me Dexpanthenol dhe është rezistent ndaj ujit. Kremi është veçanërisht i formuluar për lëkurën e ndjeshme dhe i jep një ndriçim dhe butësi të paarritshme. Evitojeni zonën afër...
11.90
Krem dielli hidratues Nivea Sun SPF 30, me balancën e përmirësuar të filtrave UVA/UVB ndihmon në mbrojtjen e lëkurës tuaj kundër djegieve nga dielli dhe plakjes së parakohshme të lëkurës. Formula jo ngjitëse, e përthithur lehtësisht funksionon sapo aplikohet në lëkurë për të siguruar mbrojtje të...
7.04
Formula e lehtë dhe e lehtë për t'u përhapur hidraton thellësisht lëkurën dhe rikthen elasticitetin dhe ushqen intensivisht lëkurën. Përbërësit aktivë: ekstrakti i arrës, ß-karoten, vitaminë E, vaj makadamia, vaj kukui
6.93
Vaji për rrezitje me përshpejtuesin për rrezitje fotostabile SPF10 aktivizon procesin e nxirjes në lëkurë. Eveline Cosmetics Amazing Oils Macadamia & Kukui Sun Care Oil me Tan Accelerator SPF6 (150ml) është një kompleks inovativ, për përdorim në plazh ose në shtretër dielli, i cili rrit...
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 4
  • 29