Këllëfe dhe mbështjellës

Zbritje 39%
69.78 42.33
Brand Apple Ean 0190199288256 Materiali Silikon Ngjyra Portokallt
Zbritje 39%
62.02 37.55
Brand Apple Ean 0660543526780 Materiali Silikon Ngjyra Vjollcë
125.96
I përdorshëm me: Apple iPad Pro 11 2020 Këllëfi për iPad me mbyllje magnetike nuk është vetëm elegant, por edhe praktik! Siguron mbrojtje perfekte nga dëmtimi dhe falë mbështetëses, ofron rehati më të madhe, për shembull kur shikoni video. Kur hapni këllëfin, iPad aktivizohet dhe pajisja fle...
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 37
  • 126