Karrige pikniku

Zbritje 23%
47.78 36.92
Karrige pikniku e palosshme. Me strukture metalike dhe pelhure rezistente. Dizajn praktik dhe i lehte. Mbyllet thjeshte dhe nuk ze hapesire
Zbritje 18%
46.00 37.55
Zbritje 43%
16.80 9.65
Materialet: Metal dhe kanavacë e qëndrueshme Përmasat e karriges së hapur: Gjerësia 50cm x Lartësia 80cm x Thellësia 50cm Përmasat karrige në çantë: Gjatësia përafërsisht 90cm Pesha: përafërsisht 2.5kg
Zbritje 40%
16.80 10.06
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 9
  • 38