Fytyrë

51.27
Shkuma Mousse de Beauté pastron lëkurën dhe e bën të ndritshme. Në kontakt me ujin, tekstura bëhet kremoze. Përdoreni në mëngjes dhe në mbrëmje, aplikojeni me gishtërinjë dhe masazhojeni deri të shkumohet. Pastaj shpëlajeni me ujë të ngrohtë.
Zbritje 7%
85.68 80.05
Seti nga marka Biotherm përmban: një krem ngritës Blue Therapy (Red Algae Upplift) 50 ml, një serum rigjenerues i lëkurës Life Plankton Elixir (Trajtimi themelor rigjenerues) 7 ml, një krem nate kundër rrudhave për të gjitha llojet e lëkurës (Blue Therapy Night) 15 ml dhe një qese kozmetike....
Zbritje 28%
28.23 20.38
Seti për grim nga Dermacol përmban krem pudër dhe vaj për heqjen e grimit. Krem pudra është e papërshkueshme nga uji përmban SPF 30, e cili mbulon me besueshmëri të gjitha papërsosmëritë e lëkurës, në sajë të përbërjes unike për të mbuluar. Vaji u krijua për pastrimin e grimit nga lëkura,...
7.35
Unifikon në mënyrë perfekte tonin e lëkurës, mbulon papërsosmëritë e vogla dhe siguron pamje të përsosur. Mund të përdoret si pluhur dhe si bazë.
Zbritje 48%
14.03 7.30
Pudër bronze për kontura e cila i dhuron lëkurës pamje të nxirë e njëkohësisht edhe reflekton dritën dhe ndriçon. Struktura e dendur e kësaj pudre adaptohet lehtë me çdo nuancë dhe tip të lëkurës. E punuar me përbërës vegan.
Zbritje 29%
17.18 12.27
Pudër e presuar e papërshkueshme nga uji për lëkurë të shkëlqyeshme mat. Parandalon shkëlqimin e tepërt të lëkurës, nuk ngjitet në lëkurë dhe aplikohet lehtë. Aplikoni në lëkurë duke përdorur një brushë ose sfungjer.
Zbritje 28%
7.34 5.31
Pudra Fit Me Matte and Poreless nga Maybelline NY, e cila përshtatet me strukturën dhe tonin e lëkurës. Pluhuri inovativ Fit Me thith shkëlqimin gjatë gjithë ditës dhe unifikon në mënyrë të përsosur tonin e lëkurës pa e rënduar atë. 100% vetëvetja me Fit Me do të mbështesë natyrën tuaj....
Zbritje 40%
13.64 8.22
Pudër në dizajn zemre, e ndarë në dy nuanca që mund t'i përdorni së bashku ose veçmas. Ndriçon lëkurën dhe përmirëson tonin e saj. Aplikojeni në fytyrë me furçë ose gishta.
Zbritje 14%
46.39 40.11
Pudër nga Shiseido me 7 nuanca të ndryshme që ngjasojnë në ngjyrat e ylberit, të cilat kur kombinohen mes vete i japin fytyrës suaj shkëlqim dhe nuancë të këndshme për një pamje të parezistueshme. Për më tepër, ajo parandalon edhe tharjen e lëkurës.
Zbritje 46%
17.18 9.26
Kremi pudër Bourjois Healthy Mix ju jep një shkëlqim natyral të qetë që do ta bëjë lëkurën tuaj të duket e shëndetshme. Me përzierjen e saj të vitaminave C, E dhe B5, mbulon menjëherë defektet dhe shenjat e lodhjes, si dhe rrit shkëlqimin e lëkurës për një pamje të freskët. Lëkura juaj do të...
Zbritje 36%
17.18 11.07
Krem pudër për lëkurë të butë dhe të shëndetshme. Përmbajtja me ekstrakt frutash - mollë, pjepra dhe kajsi me vitamina C, E dhe B5 siguron hidratim për lëkurën dhe mbrojtje nga efektet e dëmshme. Ajo fsheh qarqet e errëta, skuqjen dhe bënë që fytyra juaj të shkëlqejë. Efektive deri në 16 orë.
Zbritje 17%
43.05 35.61
Krem puder Clinique Evene Better u zhvillua me ndihmën e dermatologëve më të rëndësishëm në botë. Prandaj, ky grim jo vetëm që përmbush funksionin e tij dekorativ, por gjithashtu përmirëson ndjeshëm cilësinë e lëkurës. Lëkura juaj do të duket perfekte, me ose pa grim! Make-up Even Better, i...
Zbritje 13%
42.29 36.71
Menjëherë krijon një shkëlqim natyral në kërkim me pigmente delikate ndriçuese. Vitaminat C dhe E ndihmojnë në krijimin e një teni të ndritshëm. Spektri i gjerë SPF 15 ndihmon në mbrojtjen edhe në mbrojtjen ndaj ndotjes në të ardhmen. Pigmente të qëndrueshme nuk do të ndryshojnë ngjyrën në...
Zbritje 13%
43.05 37.64
Ndihmon në krijimin e një ngjyre më të ndritshme të lëkurës. Pas 12 javësh veshje të përditshme, njollat e errëta nga aknet, mosha dhe dëmtimi nga dielli duken të reduktuara. Formula kremoze hidraton dhe zbut, i jep lëkurës një fund natyral. Spektri i gjerë SPF 15 ndihmon në mbrojtjen kundër...
Zbritje 29%
14.66 10.46
Krem pudra HD Liquid Coverage ofron mbulim të lartë, por natyral pa ndjenjë ngarkese në lëkurë. Ka cilësi ultra-fluide, jashtëzakonisht efektive dhe afatgjatë. Ajo mbulon papërsosmëritë deri në 24 orë duke e lënë lëkurën të butë dhe të barabartë. Rezultati është një lëkurë e bukur, e gatshme për...
Zbritje 29%
14.66 10.46
Krem pudër nga marka Catrice i cili ofron mbulim natyral të shenjave në lëkurë pa e ngarkuar atë. Përshtatet me lëkurën tuaj dhe jep ndjesinë e një lëkure të dytë. Tekstura Ultra-Fluid është jashtëzakonisht efektive dhe afatgjatë. Mbulon shenjat deri në 24 orë. Rezultatet janë të përkryera dhe...
Zbritje 29%
14.66 10.46
Krem pudër nga marka Catrice i cili ofron mbulim natyral të shenjave në lëkurë pa e ngarkuar atë. Përshtatet me lëkurën tuaj dhe jep ndjesinë e një lëkure të dytë. Tekstura Ultra-Fluid është jashtëzakonisht efektive dhe afatgjatë. Mbulon shenjat deri në 24 orë. Rezultatet janë të përkryera dhe...
Zbritje 61%
9.45 3.71
Krem mbulues për fytyrë Camouflage Cream me cilësi dhe mbulueshmëri të lartë. Ky krem mbulon të gjitha papërsosmëritë e lëkurës, shenja të pigmentit si dhe venat e shfaqura. Kremi është rezistent ndaj ujit dhe kombinohet me pudër. Aplikojeni në zona të prekura dhe përhapeni sipas nevojës.
Zbritje 43%
7.34 4.19
Krem mbulues për fytyrë Camouflage Cream me cilësi dhe mbulueshmëri të lartë. Ky krem mbulon të gjitha papërsosmëritë e lëkurës, shenja të pigmentit si dhe venat e shfaqura. Kremi është rezistent ndaj ujit dhe kombinohet me pudër. Aplikojeni në zona të prekura dhe përhapeni sipas nevojës.
57.71
Ajo që është Dior e çon përsosmërinë e ngjyrës 24-orëshe në nivelin tjetër me përgjithmonë. Prezantimi i bazës së re të Dior forever Skin Glow. Me formulën ikonë të fondatinës me përdorim të gjatë përgjithmonë të Dior, e ofruar tani në një fund rrezatues, çehrja shfaqet e përsosur dhe e...
Show another 20 products
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 3
  • 81