Lodra

Zbritje 46%
8.19 4.42
Ky set  përbëhet nga topa tenisi të mbushur me gaz. Të cilat janë shumë të përshtatshme për përdorim gjatë garave dhe stërvitjeve. Ky top i miratuar nga ITF  është i përshtatshëm për të gjithë lojtarët e të gjitha niveleve.  Përmbanë materialin Dunlop HD Core që siguron qëndrueshmëri dhe...
Zbritje 63%
8.40 3.11
Zbritje 2%
17.31 17.02
Rekomandohet të përdoret nga mosha 5-12 vjet.  Sasia e pjesëve: 130. Sasia e minifigurave: 3
Zbritje 34%
25.89 17.02
Bashkohuni me personazhet shumë të dashur Elsa dhe Olaf në LEGO  Disney Elsa's Market Adventure. Ka një karrocë që shet fruta dhe perime, një stendë lulesh nën kullën e bukur të orës dhe një bankë e të akuzuarve me një varkë me rrema për piknik në ujë. Kthejeni orën me tulla për të vendosur...
Zbritje 57%
3.73 1.62
Shikoni hënën dhe yjet në dhomën tuaj të gjumit. Ky shkëlqim  ndizet posa të shuhet drita, prandaj ktheni tavanin tuaj në një qiell të bukur me yje!
Zbritje 51%
4.71 2.29
Zbritje 58%
2.82 1.19
Zbritje 58%
3.66 1.53
Festoni ardhjen e bebit  me këto tullumbace argëtuese. Dimensionet: 60×54cm.
Zbritje 1%
1.05 1.04
Zbritje 1%
1.05 1.04
Zbritje 33%
12.60 8.47
Ky set super argëtues është perfekt për fëmijët që duan të luajnë me makina. Garazhi ofron orë argëtimi. Garazhi është i pajisur me tre makina si standard. Mosha: nga 3 vjeç Përmbajtja: 1 Garazh 3 vetura
Zbritje 40%
9.96 5.94
7.86
2.61
2.09
Zbritje 45%
7.64 4.24
Dimensionet:24x24x1,8cm
Zbritje 63%
3.90 1.44
Seti intrigues për fëmijë i ndërtuar nga druri që përfshin makinën e policisë, makinën e zjarrëfikësave, anijet.
Zbritje 36%
34.65 22.07
Dimensionet: 53 x 358 x 358 mm
Zbritje 53%
3.95 1.87
Lojë druri 4ass dsg WD Bërë prej druri të fortë Fusha e dorëzimit: 1 lojë (e shumëllojshme)
Zbritje 66%
3.15 1.08
Një dorë e qëndrueshme do t'ju ndihmojë të fitoni këtë lojë! Shkopinjtë prej druri me shenja me ngjyra kanë stërvitur aftësi të shkëlqyera motorike dhe durim për brezat.  Shkopinjtë marrin pikë, për shembull, si më poshtë: Vija blu + e kuqe: 20 pikë  Vija blu + e...
Show another 20 products
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 0
  • 133