Teknologji

5.00
Përmasat: 220 x 180 x 2 mm Ngjyra: E zezë
1.49
Karikoni iPhone tuaj të pajtueshëm me këtë kabllo të zezë të thjeshtë dhe të besueshme 1m të gjatë. Sinkronizoni të dhënat tuaja duke lidhur iPhone tuaj me një port USB 2.0 të Mac ose PC tuaj. Ky është një produkt i besueshëm dhe klasik i bërë nga materiale me cilësi të lartë, kështu që nuk do...
Zbritje 12%
186.63 164.20
Ekrani që dëshironi të shikoni pafundësisht. Një ekran i gjerë 10,1", procesor me 8 bërthama, rrjet 4G - e gjithë kjo ofrohet me Grace 4891 4G elegant dhe të fuqishëm.  Një pajisje ideale për punët e përditshme:  në shtëpi, punë apo shkollë.  Ky tablet është i pajisur me një ekran shumëngjyrësh...
Zbritje 13%
101.00 87.69
Tastierë me ndriqim Logitech K740-US. Dritat treguese, Kapakët,  Numri, Kyçi i lëvizjes. Perfshine: Çelësat e ndriçuar. Çelësat multimedialë. Pushimi i kyçit të dorës. Pesha 1.44 kg. USB, gjatësia e kabllit 1.8 m. Diapazoni 10 m.
Zbritje 48%
20.99 11.00
Materiali: Poliester i qëndrueshëm Madhësia e laptopit: 15-16"
Zbritje 13%
256.00 224.00
Përmirësoni kompjuterin tuaj të aktivizuar M.2 PCIe Gen4 për të shijuar performancën ultra të lartë që kërkoni Ndërfaqja NVMe PCIe Gen4 x4 ofron performancë të jashtëzakonshme deri në 5,600 MB/s në vazhdim. lexim dhe 4300MB/s seq. shpejtësia e shkrimit; më i ngadalshëm kur pajiset në pllakat...
159.00
VIVAX IMAGO LED TV-32LE114T2S2 non-smart 32" HD Ready 1366x768pix 200Hz CME,DVB-T2 H.265 HEVC / 264 / DVB-S2 / DVB-T MPEG4, ATV, USB PVR, A En. klasa, RF Antena, F Sat Antena, 2xHDMI, SCART, CI+ Slot, Mini Component YPbPr, Mini AV Composite, SPDIF Coax Digital, Ulaz za slušalice, USB
219.00
VIVAX IMAGO A Series 32LE10K_REG 32" LED HD 1366x768px AndroidTV 1/8GB Wi-Fi+Bluetooth, Android 11, DVB-T2 H.265 HEVC  / 264 / DVB-S2 / DVB-T MPEG4, ATV, USB PVR, G En. klasa, RF Antena, F Sat Antena,  2xHDMI, CI+ Slot, Mini AV Composite, Optical SPDIF, RJ45 LAN, 2xUSB, Wi-Fi+BT, Dolby...
199.00
VIVAX IMAGO B Series 32LE20K 32" LED HD 1366x768px AndroidTV 1/8GB Wi-Fi+Bluetooth, Android 11, DVB-T2 H.265 HEVC  / 264 / DVB-S2 / DVB-T MPEG4, ATV, USB PVR, G En. klasa, RF Antena, F Sat Antena,  2xHDMI, CI+ Slot, RCA AV Composite, Optical SPDIF, RJ45 LAN, 2xUSB, Wi-Fi+BT, Dolby  Digital,...
229.00
VIVAX IMAGO LED TV-40LE114T2S2  non-smart LED HD Ready 1366x768 pix 200Hz CME, DVB-T2 H.265 HEVC / 264 / DVB-T MPEG4, DVB-S2, ATV, USB PVR, klasa energjie F, antenë RF, antenë F Sat,HD,CI+, 1 SPDIF dixhitale koaksiale, RCA e përbërë A/V
249.00
VIVAX  B Series 40LE20K 40" LED Full HD 1920x1080px AndroidTV 1/8GB Wi-Fi+Bluetooth, Android 11, DVB-T2 H.265  HEVC / 264 / DVB-S2 / DVB-T MPEG4, ATV, USB PVR, G En. klasa, RF Antena, F Sat  Antena, 2xHDMI, CI+ Slot, 3xRCA AV Composite, Optical SPDIF, R
339.00
Vivax A Series 43UHD10K  43" UHD 3840x2160px AndroidTV 1/8GB Wi-Fi+Bluetooth, Android 11, DVB-T2 H.265 HEVC / 264 / DVB-S2 / DVB-T MPEG4, ATV, USB PVR, G En. klasa, RF Antena, F Sat Antena, 2xHDMI, CI+ Slot, 3xRCA AV Composite, Optical SPDIF, RJ45 LAN, 2xUSB, Wi-Fi+BT, Dolby Digital, HDR10,...
389.00
Vivax A Series 50UHD10K  50" UHD 3840x2160px AndroidTV 1/8GB Wi-Fi+Bluetooth, Android 11, DVB-T2 H.265 HEVC / 264 / DVB-S2 / DVB-T MPEG4, ATV, USB PVR, G En. klasa, RF Antena, F Sat Antena, 3xHDMI, CI+ Slot, Mini AV Composite, Optical SPDIF, RJ45 LAN, 2xUSB, Wi-Fi+BT, Dolby Digital, HDR10,...
439.00
Vivax A Series 58UHD10K  58" UHD 3840x2160px AndroidTV 2/8GB Wi-Fi+Bluetooth, Android 11, DVB-T2 H.265 HEVC / 264 / DVB-S2 / DVB-T MPEG4, ATV, USB PVR, G En. klasa, RF Antena, F Sat Antena, 3xHDMI, CI+ Slot, Mini AV Composite, Optical SPDIF, RJ45 LAN, 2xUSB, Wi-Fi+BT, Dolby, HDR10, HbbTV 2.0,...
599.00
Vivax A Series 65UHD10K 65" UHD 3840x2160px AndroidTV 2/8GB Wi-Fi+Bluetooth, Android 11, DVB-T2 H.265 HEVC / 264 / DVB-S2 / DVB-T MPEG4, ATV, USB PVR, G En. klasa, RF Antena, F Sat Antena, 3xHDMI, CI+ Slot, Mini AV Composite, RCA Audio out, Optical SPDIF, RJ45 LAN, 2xUSB, Wi- Fi+BT, Dolby...
849.00
Q series 65Q10C Dolby Atmos dhe Dolby Digital HDR10 2x8W dhe 2x10W (65'') NETFLIX, YOUTUBE, GOOGLE PLAY, PRIME VIDEO HEY GOOGLE – Google Assistant Chromecast
549.00
Q series 55Q10C  Dolby Atmos dhe Dolby Digital HDR10 2x8W dhe 2x10W (55'') NETFLIX, YOUTUBE, GOOGLE PLAY, PRIME VIDEO HEY GOOGLE – Google Assistant Chromecast
499.00
Q series 50Q10C Dolby Atmos dhe Dolby Digital HDR10 2x8W dhe 2x10W (50'') NETFLIX, YOUTUBE, GOOGLE PLAY, PRIME VIDEO HEY GOOGLE – Google Assistant Chromecast
419.00
Q series 43Q10C Dolby Atmos dhe Dolby Digital HDR10 2x8W dhe 2x10W (43'') NETFLIX, YOUTUBE, GOOGLE PLAY, PRIME VIDEO HEY GOOGLE – Google Assistant Chromecast
949.00
Vivax A Series 75UHD10K 75" UHD 3840x2160px AndroidTV 2/8GB Wi-Fi+Bluetooth, Android 11, DVB-T2 H.265 HEVC / 264 / DVB-S2 / DVB-T MPEG4, ATV, USB PVR, G En. klasa, RF Antena, F Sat Antena, 3xHDMI, CI+ Slot, 3xRCA AV Composite, Optical SPDIF, RJ45 LAN, 2xUSB, Wi-Fi+BT, Dolby Digital, HDR10,...
Show another 20 products