Përkujdesje për trup

12.50
Neutrogena Hydro Boost Body Cream Gel rrit hidratimin e lëkurës. Përthithet menjëherë, duke mos lënë pas asnjë ndjesi yndyre. Lëkurë dukshëm më fleksibël dhe e bukur. Mund të përdoret edhe në lëkurë të ndjeshme.
4.81
Balsami që përmban 100% vazelinë kozmetike. Produkti hidraton lëkuren për një kohë të gjatë dhe e mbron atë nga plasaritja. Aplikoni në lëkuren tuaj në çdo kohë të ditës sipas nevojës.
6.90
SEA MINERALS Salt Scrub kombinon një trajtim intensiv pastrimi me një ritual të mrekullueshëm SPA në komoditetin e shtëpisë tuaj. Skrabi përmban grimca pastruese miqësore me mjedisin, të cilat në mënyrë efektive eksfolojnë dhe largojnë epidermën e vdekur, duke e lënë lëkurën tuaj krejtësisht të...
6.90
SEA MINERALS Salt Scrub kombinon një trajtim intensiv pastrimi me një ritual të mrekullueshëm SPA në komoditetin e shtëpisë tuaj. Skrabi përmban grimca pastruese miqësore me mjedisin, të cilat në mënyrë efektive eksfolojnë dhe largojnë epidermën e vdekur, duke e lënë lëkurën tuaj krejtësisht të...
6.90
Skrabi forcues me lëng mango është një mënyrë efektive për të pasur një spa në shtëpi. Trupi do të kënaqet me qëndrueshmërinë, butësinë prej kadifeje dhe aromën e tij frutash. Skrabi modelues përmban grimca pastruese miqësore me mjedisin që pastrojnë thellësisht dhe freskojnë lëkurën. Dylli...
6.90
Njihuni me koleksionin e ri Essence, është Disney Classics. Skrab i trupit i cili largon qelizat e tepërta të vdekura, duke e lënë lëkurën të butë dhe të lëmuar. Është ideal për përgatitjen e lëkurës dhe përgatitjen e saj për aplikimin e vetë-rrezitjes. Përveç kësaj, ka përbërës ushqyes dhe i...
6.90
Njihuni me koleksionin e ri Essence, është Disney Classics. Skrab i trupit i cili largon qelizat e tepërta të vdekura, duke e lënë lëkurën të butë dhe të lëmuar. Është ideal për përgatitjen e lëkurës dhe përgatitjen e saj për aplikimin e vetë-rrezitjes. Përveç kësaj, ka përbërës ushqyes dhe i...
11.45
Shkumë për vetë nxirëse Revolution Glow i pasuruar me ujë ushqyes kokosi.Ka një formulë afatgjatë dhe rezistente ndaj djersës.Ka një aromë të pabesueshme ananasi tropikal. Mënyra e përdorimit: Aplikojeni direkt në lëkurë të eksfoluar, të pastër dhe të thatë. Aplikojeni me ndihmën e një...
11.46
Shkumë për vetë nxirëse Revolution Glow i pasuruar me ujë ushqyes kokosi.Ka një formulë afatgjatë dhe rezistente ndaj djersës.Ka një aromë të pabesueshme ananasi tropikal. Mënyra e përdorimit: Aplikojeni direkt në lëkurë të eksfoluar, të pastër dhe të thatë. Aplikojeni me ndihmën e një...
6.99
Essence Disney Classics, një xhel vetë-nxirës për fytyrën tuaj, i jep lëkurës tuaj një pamje të përsosur, të nxirë në mënyrë natyrale.
23.25
Kremi hidratues CeraVe ndihmon në hidratimin dhe zbutjen e lëkurës që ndihet e thatë dhe e pakëndshme. Tekstura jo e yndyrshme përmban tre ceramide thelbësore dhe acid hialuronik që punojnë në sinergji ndaj lagështirës dhe mbrojnë pengesën natyrale të lëkurës. Formuluar në mënyrë specifike për...
10.37
Ky krem hidratues për lëkurë nga brendi Revolution Skincare mundësohet nga 5 qeramidet, gjithashtu në vete ka edhe acidin hylauronik i cili e ushqen, forcon dhe qetëson lëkuren. Produkti është i përshtatshem për të gjitha llojet e lëkurës, është produkt vegan, si dhe nuk përmban aromë. Ndryshoni...
46.34
Marka Biotherm kujdeset që të posedoni lëkurë të shëndetshme dhe si e tillë ka sjellë në treg setin Life Plankton Elixir i cili përmban një serum, një krem për sy dhe një losion trupi. Serumi Life Plankton Elixir e përmirëson cilësinë e lëkurës, zbut rrudhat dhe e qetëson lëkurën e skuqur. Kremi...
11.98
Locion Trupi NEUTROGENA Hydro Boost Gel u krijua bazuar në njohuritë e përdorura në kujdesin e fytyrës për t'i dhënë lëkurës tuaj hidratim intensiv dhe një pamje të shëndetshme. Formula freskuese dhe e lehtë përmban acid hialuronik, një përbërës unik hidratues që ka aftësinë të mbajë 1000 herë...
7.01
Balsam për trup HydroBoost sjell përvojë të avancuar me hidratim maksimal të lëkurës dhe kujdes të veçantë të trupit. Përbërja freskuese dhe e pasur me acid hialuronik e bën lëkurën të butë dhe pa shenja yndyre. Aplikojeni në trup, duar dhe fytyrë sipas nevojës.
27.89
Kremi zbutës i lëkurës CeraVe SA ndihmon në zbutjen e strukturës së lëkurës së ashpër dhe me gunga, duke e lënë lëkurën të ndjehet më e lëmuar dhe më e butë. Acidi salicilik dhe ureja në formulë eksfolojnë butësisht lëkurën. I zhvilluar me dermatologë, ky krem që përthithet shpejt dhe pa...
5.90
Superushqime për një trup të shëndetshëm Gjalpi ynë për trajtimin Firm It Up është një suplement fenomenal për të forcuar dhe tonifikuar pamjen e lëkurës tuaj. I pasuruar me gjalpë mango, CoQ10 dhe kolagjen me bazë bimore, gjalpi ynë i trajtimit it up përdor përbërës natyralë për të...
6.90
Ushqen lëkurën tuaj, siguron hidratimin e nevojshëm dhe e lë lëkurën të lëmuar në prekje. Gjalpi i trupit Catrice Disney Classics Lady do t'ju përkëdhelë dhe do të kujdeset për lëkurën e të gjithë trupit tuaj. Përdoreni atë pasi të keni bërë dush ose banjë dhe kthejeni rutinën tuaj të...
6.90
Ushqen lëkurën tuaj, siguron hidratimin e nevojshëm dhe e lë lëkurën të lëmuar në prekje. Gjalpi i trupit Catrice Disney Classics Lady do t'ju përkëdhelë dhe do të kujdeset për lëkurën e të gjithë trupit tuaj. Përdoreni atë pasi të keni bërë dush ose banjë dhe kthejeni rutinën tuaj të...
4.94
Krem ultra i butë për depilimin e zonave delikate si sqetullat, bikini apo duar. Heq në mënyrë efektive dhe të shpejtë edhe qimet më të shkurtra, duke vepruar maksimalisht pranë folikulave Formula e mëndafshtë dhe super e butë nuk irriton lëkurën, ndërsa përbërësit aktivë të koncentruar...
Show another 20 products
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 1
  • 47