Te tjera

Zbritje 21%
1.05 0.83
Unaza per ushtime te duarve Dimenzionet 8 x 70 x 70 mm
Zbritje 36%
1.05 0.67
Brendi Comfort Aid Bandage është ideale nëse keni një lëndim dhe mund të përdorni ndonjë përforcim. Ju mund ta përdorni fashën për gjymtyrë të shumta. Për shembull, mund ta lidhni rreth gjurit ose rreth kyçit të dorës, kyçit të këmbës dhe bërrylit. Fasha është gjithashtu e lehtë për t'u...
Zbritje 54%
53.42 24.39
Topi mjekësor Capriolo - i butë Topa Fitnesi, të njohur edhe si topat e mjekësisë, përdoren gjerësisht në stërvitje dhe janë një rekuizitës shumë i përshtatshëm për punë sepse ulin monotoninë e ushtrimeve të tjera.Topat e mjekësisë mund të përdoren si pesha dhe mund të përdoren për të...
Zbritje 51%
59.73 29.27
Zbritje 78%
5.78 1.30
Zbritje 73%
6.83 1.81
Zbritje 72%
9.98 2.84
Disk rrëshqitës që formëson të gjithë trupin. Kjo ju lejon të kryeni ushtrime të ndryshme nën peshën tuaj. Mundëson aktivizimin e ndarjeve të ndryshme dhe rrit efektivitetin e kryerjes së ushtrimeve si plank, push-up, squat, lunge. Një mënyrë e thjeshtë për të përfshirë kreativitetin tuaj gjatë...
Zbritje 65%
16.80 5.86
Rrota e stërvitjes Dunlop do t'ju ndihmojë të fitoni formë, të skalitni figurën tuaj dhe të zhvilloni zakone të shëndetshme. Roli është një plotësues i përsosur për stërvitjen e forcës dhe stërvitjen e fokusuar në shtrirjen e muskujve. Dorezat me formë të veçantë sigurojnë rehati dhe...
Zbritje 76%
15.75 3.78
Ky shufër shtytëse Dunlop është një mjet i shkëlqyer ushtrimesh për forcimin dhe tonifikimin e krahëve, shpatullave, gjoksit dhe barkut. Vendosni mbështetëset e shtytjes në dysheme dhe shtyjeni. Rezultat i shpejtë! Madhësia 140 x 140 x 205 mm Pesha përafërsisht. 0,708 kg
Zbritje 66%
16.80 5.70
Zbritje 48%
22.05 11.39
Shkallët hapen dhe vendosen në dysheme dhe shërbejnë si kufi për hapat dhe kërcimet tuaja Ju vraponi anash, mbrapa ose me hapa anash Filloni ngadalë të praktikoni hapat dhe gradualisht rrisni ritmin Është shumë argëtuese dhe të çon përpara për sa i përket shpejtësisë dhe aftësisë.
Zbritje 54%
22.05 10.20
Trajnoni dhe përmirësoni koordinimin, shpejtësinë dhe shkathtësinë tuaj me këtë grup pengesash prej 16 pjesësh nga Dunlop Seti përbëhet nga 10 kone të verdha dhe 5 shufra gri Konet kanë një prerje në formën e një kryqi në të cilën mund të vendosni shufrat në mënyra të ndryshme Duke i vendosur...
Zbritje 77%
4.73 1.07
Zbritje 63%
45.15 16.89
Paketa S-trainer është një trajner inovativ me ndihmën e të cilit kombinon sistemin e levës, peshën tuaj dhe shkallën e prirjes, ju mund të kryeni mbi njëqind ushtrime që prekin të gjitha grupet e muskujve. Inovacioni i tij reflektohet në funksionalitetin dhe zbatueshmërinë e tij, sepse me...
Zbritje 44%
26.25 14.70
Slam Ball është një lloj ilaçi që ka për qëllim hedhjen dhe që nuk kërcen nga toka. Resistantshtë rezistent ndaj hedhjes nga lartësitë më të larta dhe goditjes në dysheme. Brand Capriolo Ean 291493-2 Pesha 2 kg Ngjyra E zeze
Zbritje 55%
50.93 22.83
 Topat mjekësorë mund të përdoren si pesha dhe ato mund të forcojnë muskujt e gjoksit dhe të shpinës, muskujt e krahut dhe madje edhe muskujt e këmbëve. Brand Capriolo Ean 291491 Pesha 8 kg
Zbritje 59%
48.30 19.80
Brand Capriolo Ean 291489-10 Madhësia 10cm
Zbritje 68%
19.95 6.36
Shufra është e filetuar dhe me kapëse yjesh. Shirit i shkurtër për peshat e hapjes standarde 30 mm Gjatësia 38cm Projektuar për të bërë shtangë dore nga një grup tashmë ekzistues i peshave (ngarkesë) Dy shufra shiritash vijnë me shiritin Brand Capriolo Ean 291462 Gjatesia 38cm
Show another 10 products
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 0
  • 63