Aksesorë

1.72
Përmasat: 220 x 180 x 2 mm Ngjyra: E zezë
Zbritje 25%
1.00 0.75
Karikoni iPhone tuaj të pajtueshëm me këtë kabllo të zezë të thjeshtë dhe të besueshme 1m të gjatë. Sinkronizoni të dhënat tuaja duke lidhur iPhone tuaj me një port USB 2.0 të Mac ose PC tuaj. Ky është një produkt i besueshëm dhe klasik i bërë nga materiale me cilësi të lartë, kështu që nuk do...
Zbritje 47%
61.00 32.60
Xiaomi Mi Computer Monitor Light Light - ndriçim elegant i zonës para kompjuterit / monitorit tuaj. Ai përmban një telekomandë pa tela me të cilën mund të rregulloni intensitetin e dritës (shkëlqimin) dhe temperaturën e dritës (2700K - 6500K). Drita mund të pozicionohet duke u...
13.90
Brand Bormann EAN 5205909025993 Madhësia 26"-55" Pesha 2kg"
112.00
ACME SH5210 është zile e mençur për shtëpi, zyrë, me video kamerë, sd -card, 2x bateria, ka të integruar mikrofonin dhe ju ofron mundësinë të keni qasje përmes video kamerës në çdo kohë në shtëpin, zyrën tuaj përmes lidhjes nga telefoni juaj. Specifikat e saj janë qasje me WIFI, HD kualitet,...
131.00
Monitoroni shtëpinë tuaj me pajisjen e alarmit të shtëpisë Eufycam 5 në 1. Ky sistem alarmi inteligjent përbëhet nga një stacion bazë, një panel numrash dhe sensorë të ndryshëm. Sistemi i alarmit mund të instalohet nëpërmjet WiFi në disa hapa, duke e lidhur me aplikacionin Eufy. Do të merrni...
7.56
Lloji:Gamepad dixhital / analog Dridhje:Po Sistemet operative Windows të mbështetur XP / Vista / 7/8/10 Platformat e lojërave të mbështetura PC Numri e butonave 12 + 4 butona Lloji i kabllit USB 2.0 Gjatësia e kabllit 1.80 m
138.57
Apple MX062ZM / A. Lloji i kasës: Folio, Përputhshmëria e markës: Apple, Përputhshmëria: Apple iPhone 11 Pro, Diametri maksimal i ekranit: 14,7 cm (5,8 inç), Ngjyrosja e sipërfaqes: Ngjyrë e fortë, Ngjyra e produktit: E zezë, Numri i xhepave të kartës:
7.37
Mbajtësja është e përshtatshme për telefona  dhe tabletë të ndryshëm. Kështu që pasagjerët në sediljet e pasme do të kënaqen duke parë video ose filma. Instalim i lehtë Rregullim i plotë 360 shkallë Të përshtatshme për :  Apple: iPad Pro/iPad 9.7"/iPad Air 2/iPad mini 4/iPhone XS/XS Max/XR/...
Zbritje 15%
24.00 20.40
Mbajeni Fitbit Luxe and Charge 5 plotësisht të ngarkuar me një kabllo të hollë karikimi që futet në çdo portë USB.
Zbritje 15%
24.00 20.40
Mbajeni orën tuaj inteligjente plotësisht të ngarkuar me një kabllo të hollë karikimi që futet në çdo portë USB. Punon me orët Sense dhe Versa 3. Nuk është në përputhje me Versa 2.
19.90
Ftohësi me sipërfaqe për vendosjen e tablet-it apo Laptopit-it tuaj me dimension 17.3 '' me 4 ftohës me diametër 2 x125 mm dhe 2 x 70 me shpejtësi të rrotullimit të ventilatorit deri 1500 rrotullime për minutë mundëson ftohjen e pajisjes suaj kompjuterike. Ftohësi funksionon me USB port....
29.90
Ftohësi me sipërfaqe për vendosjen e tablet-it apo notebook-it tuaj me dimension 17.3 '' me 5 ftohës me diametër 4 x140 mm dhe 1 x 70 me shpejtësi të rrotullimit të ventilatorit deri 2400 rrotullime për minutë mundëson ftohjen e pajisjes suaj kompjuterike. Ftohësi funksionon me USB port....
26.99
Madhësia e ftohesit: 17.3'' Shpejtësia e ventilatorit: 800  Zhurma (dB): 17-22 USB Hub: Po Tensioni i punës (V): 5 Materiali: plastikë, alumin Pesha (g): 840 Gjatësia e kabllit (m): 0.6 Dimensionet e ventilatorit (mm): 170 Rrjedha e ajrit (CFM): 47 Rregullimi i këndit: Po, 7 pozicione Interface:...
24.92
Zbritje 51%
16.00 7.82
Versioni Bluetooth: 4.2. Gama e Bluetooth: 10m. Pengesë: 4o hms. Profilet e pajtueshme: A2DP / AVRCP / SPP. Gama e frekuencës: 200Hz-18kHz (-10dB). Bateria: E integruar, Litium. Porta e karikimit: Micro-USB. Kapaciteti i baterisë: 3.7V 480 mAh. Autonomi: 6 orë rishikim muzike me 80% të volumit....
29.21
Altoparlanti wireless prodhon një tingull të fortë dhe të qartë. Mund të komunikoni lehtësisht me të, kontrollohet wireless ose përmes Google Assistant. Ofron Bluetooth dhe Wi-Fi. Altoparlanti mund të përdoret, për shembull, si një altoparlant Bluetooth për një celular. Konkretisht, altoparlanti...
18.90
Me teknologjinë Bluetooth të altoparlantit MS ECHO S300, mund të jeni gjithmonë gati për një festë. Lidheni atë me telefonin tuaj celular ose çdo pajisje tjetër që mbështet Bluetooth dhe shijoni muzikën tuaj të preferuar kudo që të jeni. Altoparlanti MS ECHO S300 bluetooth, fuqia 3W, frekuenca...
30.45
The ECHO H500 is an acoustic accessory that brings an astonishing audio experience to your home. This quality soundbar speaker with a total power of 10W will raise the experience of listening to your favorite music, audiobooks and podcasts to a higher level. MS ECHO H500 soundbar speaker,...
45.15
Altoparlanti kompakt Bluetooth me një dizajn modern ECHO T500 u krijua për të ngritur atmosferën. Thjesht lidheni atë me telefonin tuaj celular, tabletin ose laptopin dhe shndërroni vendndodhjen tuaj në një pistë vallëzimi. Ky altoparlant me fuqi totale 15 W do t'ju ofrojë momente të...
Show another 20 products