Skuter Elektrik

453.60
Lloji i baterisë Li-Ion  Kapaciteti i baterisë 6.0Ah / 36V  Max. ngarkesa 100 kg  Koha e karikimit 4-5 orë Furnizimi me energji AC 220V 50 ~ 60Hz Madhësia e rrotave 8'' Amortizuesit Para dhe prapa Timon i rregullueshëm
Zbritje 17%
883.05 733.95
Parametrat teknikë: Fuqia: 500 W Bateria: 17500 mAh Koha e karikimit: 7-8 orë Distanca e vozitjes: deri në 70 km Aplikimi: MS Energy (IOS, Android) Kontrolli i lundrimit: Po Butonat e programueshëm: Po, zgjedhja e mënyrave të shpejtësisë dhe kontrollit të lundrimit Ekrani LCD: Po, treguesi i...
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 453
  • 734