Kozmetikë

Zbritje 3%
1.05 1.02
Set i gërshërëve - I fortë dhe i mprehtë. - Mbështetja e përshtatshme e gishtit. - Mjet ideal për parukeri apo berber. - Gërshërët kanë pushim të gishtit të madh. - Dorezat e dizajnit ergonomik. - Lehtë dhe jashtëzakonisht e butë.
Zbritje 79%
3.15 0.65
Lidhëse gome për flokë.  Të përshtatshme për modelime të ndryshme flokësh, ekonomike dhe të qëndrueshme. Shumë fleksibile dhe elastike.
Zbritje 79%
2.63 0.56
Kapëset shërbejnë për lloje të ndryshme të modelimeve me flokë dhe gjithashtu janë aksesorë të mrekullueshëm.
Zbritje 80%
3.68 0.75
Ekonomike dhe të qëndrueshme. Shumë fleksibile dhe elastike.
Zbritje 43%
3.68 2.09
Lidhëse për  flokë 40 copë PES Ekonomike dhe të qëndrueshme. Shumë fleksibile dhe elastike.
Zbritje 82%
3.68 0.68
Mban flokët tuaja larg fytyrës. E përshtatshme dhe e lehtë në përdorim. Me ngjyra të ndryshme, duke e përshtatur atë me çdo veshje tuajen.
Zbritje 47%
1.05 0.56
Kapëse për flokë 4 copë 3,3 cm  Këto kapëse janë të përshtatshme për çdo lloj modeli flokësh dhe shërbejnë si aksesorë. Janë rezistente ndaj ndryshkut, kanë peshë të lehtë, por janë të fuqishme.
Zbritje 88%
3.15 0.39
Kapëse për flokë 3 copë 8cm PP Kapëse për flokë Të përshtatshme për çdo llojë flokësh Kanë peshë të lehtë,por janë të fuqishme në kapje të flokve
Zbritje 43%
33.26 18.88
Për të gjitha femrat që kanë flokë me onde apo kaçurrela, marka Wella Professionals ka dizajnuar kondicionerin e flokëve Nutricurls i cili zbut flokët dhe parandalon plasaritjen e tyre. Produkti është bërë nga vaji i jojobës, ekstraktet e krundeve të grurit dhe vitamina E, kështu që formon...
6.71
Për mirëmbajtjen e thonjëve marka Essie ka dizajnuar llakun All-In-One i cili shërben si bazë primare dhe përfundimtare. Ky llak është i pasur me vaj argani andaj edhe bën përforcimin e thonjëve dhe shkëlqimin e tyre. Gjithashtu produkti mundëson që manikyri juaj të jetë sa më i...
Zbritje 60%
13.65 5.43
Balsam flokesh Për flokë normalë dhe të thatë, hidratim intensiv. Mban lagështinë brenda strukturës së flokëve. I bën flokët të zbutura. Ulë brishtësinë.
Zbritje 52%
8.72 4.21
Balsam freskues për flokë nga John Frieda është mënyrë e shpejtë për të arritur rigjenerimin dhe përforcimin e flokëve të dëmtuara. Ky balsam i flokëve është i pasur me vaj Inca Inchi dhe acide të omegës 3 dhe si i tillë mbron dhe ushqen flokët. Ky produkt është dizajnuar për të gjitha...
Zbritje 67%
20.48 6.82
Baza e kujdesit forcon thonjtë dhe mbron llakun e sipërm të thonjve. 75% janë përbërës natyralë nga burime të rinovueshme si manovra, patate, grurë dhe drithëra. Cilësia transparente përmban një përzierje të përbërësve të vlefshëm - vaj avokado, ekstrakt spinaqi dhe çaj jeshil....
Zbritje 66%
2.50 0.86
Prerëse thonjësh 2 copë  6 / 8cm Është e rëndësishme që të mbahen thonjtë tuaj në formë të mirë. Kjo prerëse thonjsh është ideale për formësimin dhe ruajtjen e pedikyrit tuaj të përsosur. Prerësja e lakuar ju lejon të kontrolloni formën e thonjve tuaj me lehtësi dhe rehati ndërsa lima...
6.35
Balsam për riparimin dhe mbrojtjen e flokëve të dëmtuar Balsami bazohet në hidratim te pishës siberiane, i cili rinovon, hidraton menjëherë dhe forcon flokët. I përshtatshëm për veganët.
Zbritje 55%
2.40 1.07
Set Pedikyri-7copë Pedikyri është mënyra më e mirë për të përmirësuar pamjen e këmbëve dhe thonjve të duarve.  Kujdesi për këmbë është mjaftë i rëndësishëm që të ndihemi mirë. Pedikyri përfshin kështu kujdesin ndaj këmbëve dhe mund të jetë i mirë për parandalimin e sëmundjeve të thonjve...
Zbritje 19%
1.05 0.85
Kujdesi për duar është trajtim i kozmetikës që i nevojitet çdo femre. Seti përfshinë produktet të cilat ju ndimojnë në mbushjen,formësimin dhe lyerjen e thonjve.
Zbritje 62%
1.05 0.40
Limë multifunksionale për thonjë 4in1  Zbukuroni bukurinë e thonjve tuaj, duke sjell rezultate të mrekullueshme menga lima multifunksionale nga Touch of Beauty I bënë thonjët të duken më të qëndrueshëm dhe më me shkëlqim preferohet të përdoret një herë në javë.
Zbritje 62%
16.80 6.35
Flokët do të jenë të butë, me shkëlqim dhe ngjyra do të jetë e mbrojtur për më gjatë. Ky balsam,i bazuar në hidrolatin organik të trëndafilit Daurian, hidraton thellësisht flokët dhe u jep atyre volum dhe fryrje sensacionale.  Trëndafili organik Daurian mbron flokët nga humbja e...
Zbritje 63%
1.05 0.39
Limë për thonjë CB Limë e cila ndimon që thonjtë tuaj të jenë të shëndetshëm dhe më të lëmuar në mënyrë perfekte. Duke sjell rezultate të mrekullueshme dhe duke i bërë thonjtë tuaj të shkëlqejnë brena pak sekondave.
Show another 20 products
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 0
  • 326