Kozmetikë

Zbritje 32%
55.11 37.49
Brand Bvlgari EAN 783320479175 Sasia 30 ml
Zbritje 25%
67.25 50.24
Opium simbolizon magjepsjen me Orientin dhe ndjenjën e tij unike për të kuptuar emocionet e fshehura femërore & pasionet e tyre. Krijuar në vitin 2009, ai kombinon aromat natyrale të bergamotit, portokallit, zambakut të luginës, rozës, jaseminit, mirrës, patchoulit, ambergrisit dhe vanilës....
2.70
Set i gërshërëve - I fortë dhe i mprehtë. - Mbështetja e përshtatshme e gishtit. - Mjet ideal për parukeri apo berber. - Gërshërët kanë pushim të gishtit të madh. - Dorezat e dizajnit ergonomik. - Lehtë dhe jashtëzakonisht e butë.
Zbritje 50%
3.15 1.56
Lidhëse gome për flokë.  Të përshtatshme për modelime të ndryshme flokësh, ekonomike dhe të qëndrueshme. Shumë fleksibile dhe elastike.
Zbritje 60%
2.63 1.05
Kapëset shërbejnë për lloje të ndryshme të modelimeve me flokë dhe gjithashtu janë aksesorë të mrekullueshëm.
Zbritje 43%
3.68 2.09
Ekonomike dhe të qëndrueshme. Shumë fleksibile dhe elastike.
Zbritje 43%
3.68 2.09
Lidhëse për  flokë 40 copë PES Ekonomike dhe të qëndrueshme. Shumë fleksibile dhe elastike.
Zbritje 43%
3.68 2.09
Mban flokët tuaja larg fytyrës. E përshtatshme dhe e lehtë në përdorim. Me ngjyra të ndryshme, duke e përshtatur atë me çdo veshje tuajen.
1.95
Kapëse për flokë 4 copë 3,3 cm  Këto kapëse janë të përshtatshme për çdo lloj modeli flokësh dhe shërbejnë si aksesorë. Janë rezistente ndaj ndryshkut, kanë peshë të lehtë, por janë të fuqishme.
Zbritje 50%
3.15 1.58
Kapëse për flokë 3 copë 8cm PP Kapëse për flokë Të përshtatshme për çdo llojë flokësh Kanë peshë të lehtë,por janë të fuqishme në kapje të flokve
14.93
Figaro e flokëve Esperanza LAURA është perfekte për stilimin e flokëve dhe thelbësore për çdo femer që kujdeset për pamjen e saj. Kjo e lejon atë të krijojë shpejt një hairstyle të mrekullueshme për çdo rast. Kaçurrela e flokëve ka një rul të veshur me qeramikë me diametrin e tij 10 mm për...
Zbritje 14%
33.26 28.50
Për të gjitha femrat që kanë flokë me onde apo kaçurrela, marka Wella Professionals ka dizajnuar kondicionerin e flokëve Nutricurls i cili zbut flokët dhe parandalon plasaritjen e tyre. Produkti është bërë nga vaji i jojobës, ekstraktet e krundeve të grurit dhe vitamina E, kështu që formon...
11.46
Për mirëmbajtjen e thonjëve marka Essie ka dizajnuar llakun All-In-One i cili shërben si bazë primare dhe përfundimtare. Ky llak është i pasur me vaj argani andaj edhe bën përforcimin e thonjëve dhe shkëlqimin e tyre. Gjithashtu produkti mundëson që manikyri juaj të jetë sa më i...
Zbritje 32%
13.65 9.26
Balsam flokesh Për flokë normalë dhe të thatë, hidratim intensiv. Mban lagështinë brenda strukturës së flokëve. I bën flokët të zbutura. Ulë brishtësinë.
Zbritje 27%
8.72 6.36
Balsam freskues për flokë nga John Frieda është mënyrë e shpejtë për të arritur rigjenerimin dhe përforcimin e flokëve të dëmtuara. Ky balsam i flokëve është i pasur me vaj Inca Inchi dhe acide të omegës 3 dhe si i tillë mbron dhe ushqen flokët. Ky produkt është dizajnuar për të gjitha...
Zbritje 50%
20.48 10.29
Baza e kujdesit forcon thonjtë dhe mbron llakun e sipërm të thonjve. 75% janë përbërës natyralë nga burime të rinovueshme si manovra, patate, grurë dhe drithëra. Cilësia transparente përmban një përzierje të përbërësve të vlefshëm - vaj avokado, ekstrakt spinaqi dhe çaj jeshil....
Zbritje 28%
43.05 31.16
Maska ushqyese e flokëve SoulFood hidraton dhe rigjeneron thellësisht flokët e lodhura dhe i jep stimulimin e duhur!  Forcon flokët nga brenda, trajton majat e ndara dhe rikthen elasticitetin e flokëve.  Është gjithashtu i përshtatshëm për flokë të ngjyrosura. Substancat aktive:...
Zbritje 44%
2.50 1.40
Prerëse thonjësh 2 copë  6 / 8cm Është e rëndësishme që të mbahen thonjtë tuaj në formë të mirë. Kjo prerëse thonjsh është ideale për formësimin dhe ruajtjen e pedikyrit tuaj të përsosur. Prerësja e lakuar ju lejon të kontrolloni formën e thonjve tuaj me lehtësi dhe rehati ndërsa lima...
10.84
Balsam për riparimin dhe mbrojtjen e flokëve të dëmtuar Balsami bazohet në hidratim te pishës siberiane, i cili rinovon, hidraton menjëherë dhe forcon flokët. I përshtatshëm për veganët.
Zbritje 33%
2.40 1.60
Set Pedikyri-7copë Pedikyri është mënyra më e mirë për të përmirësuar pamjen e këmbëve dhe thonjve të duarve.  Kujdesi për këmbë është mjaftë i rëndësishëm që të ndihemi mirë. Pedikyri përfshin kështu kujdesin ndaj këmbëve dhe mund të jetë i mirë për parandalimin e sëmundjeve të thonjve...
Show another 20 products
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 0
  • 326