Banjë & Dush

26.88
Një xhel  me aromë delikate. Ndihmon në pastrimin e lëkurës. I mbushur me një aromë sensuale për të përmirësuar gjendjen shpirtërore. Ofron relaksim dhe freski . Lë lëkurën e trupit të butë, të lëmuar dhe të rehatshme. E përkryer për të gjitha llojet e lëkurës.
Zbritje 40%
7.35 4.41
Shampo për flokë për meshkuj i përshtatshëm për pastrimin e flokëve, trupit dhe fytyrës. Formulë e testuar dermatologjikisht dhe e ekuilibruar me pH, e përshtatshme për përdorim të përditshëm.
Zbritje 53%
5.65 2.67
Xhel dushi për meshkuj nga marka e njohur Adidas i cili është i përshtatshëm për trup, flokë dhe fytyrë. Pastron dhe e bën lëkurën të freskët dhe të hidratuar. Substancat aktive janë portokalli, ekstrakt proteine, provitamine B5 për rigjenerim dhe mbrojtje. Është i testuar dermatologjikisht....
Zbritje 22%
6.30 4.92
Aroma Ritual në mënyrë të përkryer qetëson dhe freskon lëkurën e lodhur e të stresuar. Përmban glicerinë dhe pantenol me aromën e rrushit me limon të gjelbër që liron stresin e grumbulluar pas një dite të zënë. Hidhni një sasi të vogël në vaskë dhe kjironi një shumë të pasur. Relaksoni trupin...
8.83
Kujdesuni për lëkurën tuaj të thatë gjatë larjes së përditshme falë kremit ushqyes të dushit, i cili përmban gjalpin e kakaos. Aplikojeni në lëkurë të lagur dhe masazhoni butësisht, më pas shpërlajeni tërësisht me ujë.
1.16
Pastron Trupin Ndimon në heqjen  e bakterieve nga trupin
1.28
Furçë e dobishme masazhi me dorezë të gjatë për të masazhuar shpinën. Ideale për përdorim në banjë dhe dush. Koka e furçës ka dy anë, për pastrimin dhe masazhimin e lëkurës.
3.99
Një krem dushi me parfum delikate që pastron butësisht lëkurën pa e tharë atë dhe fut shqisat me aromën e tij intensive dhe të qëndrueshme të Muskut të Bardhë. Ideale për një përqafim të bukurisë çdo mëngjes.
3.99
Xhel dushi Tesori d'Oriente Ayurveda Një ritual i frymëzuar nga parimet e Ayurveda për të gjetur harmoninë e brendshme. Ky krem aromatik dushi përmban pesë përbërës të çmuar të traditës ayurvedia: vaj Amla Vaj neem vaj susami Aloe vera Kalendula Përbërësit janë zgjedhur me kujdes për të...
3.99
Pastron me delikatesë lëkurën, duke e lënë të parfumuar butësisht me një aromë simpatike me lule Orkide për një ndjesi të menjëhershme mirëqenieje dhe harmonie.
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 1
  • 27