Gaming

Zbritje 8%
319.80 295.00
Kjo karrige lojrash do t'ju emocionoj. Ju ofron një pozicion uljeje shumë të rehatshëm që mbështetet nga një kornizë e ngurtë çeliku me një kapacitet ngarkese deri në 150 kilogramë. Përjetoni vetë rehatinë!Karriga e lojrave MAG CH120 është bërë prej çeliku të lyer, i cili është shumë i fortë dhe...
763.07
Krijuar për rehati. Karrigia Gaming ROG Chariot ngjall stilin dhe ndjesinë e marrjes së sediljes së drejtimit të makinës së garave të nivelit të lartë, me ndriçimin e integruar Aura RGB për estetikën e pozicionit në pole. Me kokën me shkumë memorie dhe mbështetje lumbale, lëkurë PU që...
299.90
Mbështetësit e krahëve: Po Lloji i artikullit: Karrige e lojërave Rregullimi i këndit: Po Bllokimi i animit të këndit: Po Madhësia dhe materiali: PU, 60 mm Lartësia e sediljes (cm): 47,5 - 53,5 Madhësia e sediljes (cm): 56x58 Lartësia e mbështetëses (cm): 85 Gjerësia e shpatullave (cm): 54...
349.00
Me bazë të fortë metalike, eko-lëkurë të qëndrueshme dhe pambuk të veçantë, Takamikura do t'ju bëjë të ndjeheni komod edhe në seancat më intensive. Mbështetësi i dorës 4D dhe mekanizmi shumë funksional sigurojnë rehati maksimale, kështu që ju mund të qëndroni të përqëndruar në performancën. Me...
44.90
Një shtrojë shndërron karrigen tuaj të lojrave në një fron lojrash të denjë për një lojtar. Parandalon dyshemen tuaj nga gërvishtjet gjatë seancave të lojrave intensive dhe siguron një stabilitet shtesë. Dimensionet (cm): 120cm (R) x 0,4cm
80.23
Krijoni më shumë mundësi shënimi se kurrë më parë me sisteme dinamike sulmuese të reja në lojën më inteligjente të FIFA-s deri më sot. FIFA 21 ngre inteligjencën dhe vendimmarrjen e lojtarëve në nivele të reja brenda dhe jashtë topit, duke krijuar lëvizje më reale dhe më të informuara, duke u...
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 44
  • 764