Shampon & Balsam

Zbritje 43%
33.26 18.88
Për të gjitha femrat që kanë flokë me onde apo kaçurrela, marka Wella Professionals ka dizajnuar kondicionerin e flokëve Nutricurls i cili zbut flokët dhe parandalon plasaritjen e tyre. Produkti është bërë nga vaji i jojobës, ekstraktet e krundeve të grurit dhe vitamina E, kështu që formon...
Zbritje 60%
13.65 5.43
Balsam flokesh Për flokë normalë dhe të thatë, hidratim intensiv. Mban lagështinë brenda strukturës së flokëve. I bën flokët të zbutura. Ulë brishtësinë.
Zbritje 52%
8.72 4.21
Balsam freskues për flokë nga John Frieda është mënyrë e shpejtë për të arritur rigjenerimin dhe përforcimin e flokëve të dëmtuara. Ky balsam i flokëve është i pasur me vaj Inca Inchi dhe acide të omegës 3 dhe si i tillë mbron dhe ushqen flokët. Ky produkt është dizajnuar për të gjitha...
Zbritje 57%
20.33 8.65
I synuar për flokë të dobët ose si një shtesë për trajtimet kundër rënies së flokëve, ky shampo stimulon rritjen e flokëve falë veprimit të kombinuar të Kininës me Vitaminat B. Ekstrakt i vërtetë i koncentruar i forcës, i kthen flokët në forcën dhe qëndrueshmërinë e humbur. I jep forcë...
Zbritje 52%
43.05 20.65
Maska ushqyese e flokëve SoulFood hidraton dhe rigjeneron thellësisht flokët e lodhura dhe i jep stimulimin e duhur!  Forcon flokët nga brenda, trajton majat e ndara dhe rikthen elasticitetin e flokëve.  Është gjithashtu i përshtatshëm për flokë të ngjyrosura. Substancat aktive:...
6.35
Balsam për riparimin dhe mbrojtjen e flokëve të dëmtuar Balsami bazohet në hidratim te pishës siberiane, i cili rinovon, hidraton menjëherë dhe forcon flokët. I përshtatshëm për veganët.
Zbritje 62%
16.80 6.35
Flokët do të jenë të butë, me shkëlqim dhe ngjyra do të jetë e mbrojtur për më gjatë. Ky balsam,i bazuar në hidrolatin organik të trëndafilit Daurian, hidraton thellësisht flokët dhe u jep atyre volum dhe fryrje sensacionale.  Trëndafili organik Daurian mbron flokët nga humbja e...
Zbritje 67%
13.65 4.53
Shampo Anti-Zbokth Schwarzkopf BC Scalp Genesis pastron butësisht flokët dhe kokën e të gjitha llojeve të flokëve I mbushur me kompleksin StemCode dhe vitaminën E ajo heq në mënyrë efektive thekon duke ruajtur një lëkurë të shëndetshme të kokës. Lëkura e kokës mbahet e qetë dhe e hidratuar në...
Zbritje 36%
22.97 14.75
I jep flokëve volum natyral dhe jetëgjatësi Ofron lagështi pa peshë Ngre dhe voluminon flokët nga rrënja Formula Ulta-light nuk i rëndon flokët E përshtathsme per flokë të hollë, pa volum Fara liri, e kultivuar duke respektuar standardet e bujqësisë organike në jug
Zbritje 43%
33.41 18.96
Në mënyrë që të posedoni flokë të bukura të valëzuara apo kaçurrele, marka Wella Professionals ka sjellë në treg balsamin i cili bën definimin e flokëve dhe ushqimin e tyre. Produkti e lehtëson krehjen, lufton kundër plasaritjes dhe nuk përmban silikon.
4.11
Të gjitha femrat me flokë të tharë kanë vështirësi në mirëmbajtjen e tyre, andaj Loreal ka prodhuar balsamin e flokëve të pasur me amino acide dhe vitamin E me formë vaji, të cilët në bashkëpunim rigjenerojnë flokët në mënyrë intensive dhe lehtësojnë krehjen e tyre. Falë këtij produkti flokët...
Zbritje 48%
27.30 14.22
Kondicioner per meshkuj. Riparime të thella me ekstrakte organike të Kaktusit, Algave, Kamomilit dhe Hithrës.
Zbritje 57%
15.96 6.92
Zbritje 26%
29.30 21.82
Trajtimi intenziv për flokët me ngjyrë nga Wella Professional. Përmirëson sipërfaqen e flokëve dhe rrit shkëlqimin e ngjyrave me teknologjinë Anti Oxidant Shield. Përmban molekula bakri që kapsulojnë papastërtitë e flokëve, duke e bërë ngjyrën e flokëve të ndritshme dhe më të gjallë....
2.96
Nivea Men Care Shampoo Cool Fresh është një formulë gjallëruese e shamponit që ofron freskim të menjëhershëm për flokët dhe lëkurën e kokës dhe ofron freski të qëndrueshme gjatë gjithë ditës. Pastron në mënyrë efektive dhe largon yndyrat e tepërta dhe produktet e stilimit.
Zbritje 46%
31.50 17.01
Balsam nga Moroccanoil me teknologji të avancuar Amino Renew dhe me vaj të arganit ka për qëllim përforcimin e fibrave të flokëve dhe ushqimin e tyre. Produkti ndalon plasaritjet e flokëve, përkundrazi përforcon strukturën keratine natyrale të flokëve, zbut flokët dhe ua shton shkëlqimin...
Zbritje 54%
32.93 15.13
Zbritje 56%
16.70 7.38
Blej online Revolon Uniq One Shampo Kokosit Balsam 300ml me çmimin më të mirë. Karakteristikat e produktit: Flokët: Shampo, Hidratim, Mbrojtës, Riparues, Rigjallërues, Kujdes Tjetër për Flokët Për të gjitha llojet e flokëve
Zbritje 49%
31.49 16.08
Shamponi Color Motion nga marka Wella Professionals është dizajnuar që të pastrojë në mënyrë efikase flokët e ngjyrosura. Produkti e rrit shkëlqimin e flokëve dhe bën flokët të jenë më të shëndetshme, pasi që e ndalon zbehjen dhe larjen e ngjyrës po ashtu zbut flokët tuaj.
Zbritje 62%
8.56 3.29
Shamponi Color Motion nga marka Wella Professionals është dizajnuar që të pastrojë në mënyrë efikase flokët e ngjyrosura. Produkti e rrit shkëlqimin e flokëve dhe bën flokët të jenë më të shëndetshme, pasi që e ndalon zbehjen dhe larjen e ngjyrës dhe zbut flokët tuaj.
Show another 20 products
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 1
  • 22