Kujdes për flokët

Zbritje 79%
3.15 0.65
Lidhëse gome për flokë.  Të përshtatshme për modelime të ndryshme flokësh, ekonomike dhe të qëndrueshme. Shumë fleksibile dhe elastike.
Zbritje 79%
2.63 0.56
Kapëset shërbejnë për lloje të ndryshme të modelimeve me flokë dhe gjithashtu janë aksesorë të mrekullueshëm.
Zbritje 80%
3.68 0.75
Ekonomike dhe të qëndrueshme. Shumë fleksibile dhe elastike.
Zbritje 43%
3.68 2.09
Lidhëse për  flokë 40 copë PES Ekonomike dhe të qëndrueshme. Shumë fleksibile dhe elastike.
Zbritje 82%
3.68 0.68
Mban flokët tuaja larg fytyrës. E përshtatshme dhe e lehtë në përdorim. Me ngjyra të ndryshme, duke e përshtatur atë me çdo veshje tuajen.
Zbritje 88%
3.15 0.39
Kapëse për flokë 3 copë 8cm PP Kapëse për flokë Të përshtatshme për çdo llojë flokësh Kanë peshë të lehtë,por janë të fuqishme në kapje të flokve
Zbritje 43%
33.26 18.88
Për të gjitha femrat që kanë flokë me onde apo kaçurrela, marka Wella Professionals ka dizajnuar kondicionerin e flokëve Nutricurls i cili zbut flokët dhe parandalon plasaritjen e tyre. Produkti është bërë nga vaji i jojobës, ekstraktet e krundeve të grurit dhe vitamina E, kështu që formon...
Zbritje 60%
13.65 5.43
Balsam flokesh Për flokë normalë dhe të thatë, hidratim intensiv. Mban lagështinë brenda strukturës së flokëve. I bën flokët të zbutura. Ulë brishtësinë.
Zbritje 52%
8.72 4.21
Balsam freskues për flokë nga John Frieda është mënyrë e shpejtë për të arritur rigjenerimin dhe përforcimin e flokëve të dëmtuara. Ky balsam i flokëve është i pasur me vaj Inca Inchi dhe acide të omegës 3 dhe si i tillë mbron dhe ushqen flokët. Ky produkt është dizajnuar për të gjitha...
6.35
Balsam për riparimin dhe mbrojtjen e flokëve të dëmtuar Balsami bazohet në hidratim te pishës siberiane, i cili rinovon, hidraton menjëherë dhe forcon flokët. I përshtatshëm për veganët.
Zbritje 62%
16.80 6.35
Flokët do të jenë të butë, me shkëlqim dhe ngjyra do të jetë e mbrojtur për më gjatë. Ky balsam,i bazuar në hidrolatin organik të trëndafilit Daurian, hidraton thellësisht flokët dhe u jep atyre volum dhe fryrje sensacionale.  Trëndafili organik Daurian mbron flokët nga humbja e...
12.86
Maria Nilo kujdeset që të gjitha femrat të posedojnë kujdesin e duhur ndaj flokëve dhe si e tillë ka sjellë në treg llakun e flokëve i cili është dizajnuar që të mbajë në rregull flokët dhe të mbrojë ngjyrën në të njëjtën kohë. Produkti është përpunuar 100 % nga produktet natyrale që mbrojnë...
Zbritje 67%
13.65 4.53
Shampo Anti-Zbokth Schwarzkopf BC Scalp Genesis pastron butësisht flokët dhe kokën e të gjitha llojeve të flokëve I mbushur me kompleksin StemCode dhe vitaminën E ajo heq në mënyrë efektive thekon duke ruajtur një lëkurë të shëndetshme të kokës. Lëkura e kokës mbahet e qetë dhe e hidratuar në...
Zbritje 43%
33.41 18.96
Në mënyrë që të posedoni flokë të bukura të valëzuara apo kaçurrele, marka Wella Professionals ka sjellë në treg balsamin i cili bën definimin e flokëve dhe ushqimin e tyre. Produkti e lehtëson krehjen, lufton kundër plasaritjes dhe nuk përmban silikon.
Zbritje 48%
27.30 14.22
Kondicioner per meshkuj. Riparime të thella me ekstrakte organike të Kaktusit, Algave, Kamomilit dhe Hithrës.
Zbritje 46%
31.50 17.01
Balsam nga Moroccanoil me teknologji të avancuar Amino Renew dhe me vaj të arganit ka për qëllim përforcimin e fibrave të flokëve dhe ushqimin e tyre. Produkti ndalon plasaritjet e flokëve, përkundrazi përforcon strukturën keratine natyrale të flokëve, zbut flokët dhe ua shton shkëlqimin...
Zbritje 56%
16.70 7.38
Blej online Revolon Uniq One Shampo Kokosit Balsam 300ml me çmimin më të mirë. Karakteristikat e produktit: Flokët: Shampo, Hidratim, Mbrojtës, Riparues, Rigjallërues, Kujdes Tjetër për Flokët Për të gjitha llojet e flokëve
Zbritje 48%
26.25 13.61
Maska Riparuese Wella SP është një maskë forcuese dhe ristrukturuese intensive për flokët e dëmtuar. Përmban vaj avokado për të mbrojtur kundër dehidratimit dhe lagështisë ndaj flokëve. E përzier me Zein për të rritur rezistencën e flokëve Korrigjon gjendjen e flokëve dhe ofron mbrojtje kundër...
Zbritje 44%
32.55 18.26
Kondicioner për flokë të lyer nga Wella. Përveçse ushqen dhe hidraton flokët e lyer, gjithashtu parandalon zbehjen e ngjyrës dhe e bën më të lehtë krehjen. Përveç kësaj, produkti gjithashtu zbut flokët dhe u jep atyre një shkëlqim të mahnitshëm. Përmban molekula bakri, histidinë, vitaminë E,...
Show another 20 products
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 0
  • 38