Kujdes për lëkurë

Zbritje 53%
9.45 4.42
Në mënyrë që të posedoni aromë të këndshme dhe të ndjeheni të freskëta, marka Thierry Mugler ka dizajnuar setin Alien që përmban një losion trupi 7 ml, një losion xhel dushi 7 ml dhe një krem trupi 7 ml. Seti është punuar nga jasemini, druri kashmirit dhe qelibari bardhë dhe rrezaton energji...
4.53
Losioni Pocket Size Nivea u siguron fëmijëve tuaj mbrojtje shumë efektive me SPF 30 kundër djegieve nga dielli dhe dëmtimit të lëkurës nga dielli. I krijuar posaçërisht për t'u kujdesur për lëkurën delikate, losioni i butë qetësues do t'i mbajë fëmijët të mbrojtur ndërsa kujdesen për lëkurën e...
1.32
Kremi për duar kujdeset për lëkurën tuaj të tendosur dhe të thatë. Absorbohet lehtë dhe shpejtë duke i lënë duart tuaja të buta dhe me një aromë të këndshme për një kohë të gjatë. Aplikojeni ne duar sipas nevojës.
1.20
Krem për duar me përmbajtje aloe vera dhe vaj jojoba , i cili ju ofron një kujdes të veçant lëkurës tuaj. Ka veti feskuese dhe hidratuese me një aromë të këndshme. Testuar dermatologjikisht dhe i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Aplikoni në duart tuaj sipas nevojës.
2.72
Qumësht i kujdesit për trupin Nivea Smooth Sensation përmban Nivea Serum për hidratim intensiv dhe gjalpë të çmuar shea. Formulimi i patentuar Nivea është e bazuar që lëkura jonë ka nevojë për një nivel të mjaftueshëm hidratimi në shtresat më të thella. Një kombinim unik i përbërësve...
1.34
Krem hidratues i butë Nivea me vitaminë E dhe vajin jojoba, absorbohet shpejtë dhe lë lëkurën tuaj të butë, dhe të freskët.
1.88
Shkumë tepër i pasur me përbërës hidratues dhe kujdes vitaminash ndihmon në parandalimin e lëkurës së thatë dhe të shtrënguar. Ushqen dhe përmirëson gjendjen e lëkurës. Siguron një rroje të plotë dhe të këndshme. Mbron nga prerjet e vogla dhe acarimet.
43.06
Marka e njohur Nuxe kujdeset që femrat gjithmonë të kenë lëkurë më të shëndetshme. Falë këtij serumi nga ekstraktet natyrale, lëkura juaj do të pastrohet nga shenjat e plakjes, do forcohet me elasticitet dhe do marrë hidratimin e nevojshëm. Për më tepër, ky vaj ka aromë të këndshme të drurit...
Zbritje 46%
21.53 11.55
Ky serum përmban një peptid të fuqishëm të quajtur Matrix yl, i cili ndihmon në stimulimin e prodhimit natyral të kolagjenit. Ndihmon në zvogëlimin e linjave të imta dhe lehtësimin e rrudhave. Lëkura do të duket shumë më e ndritshme dhe më e dendur. Kujdesuni për fytyrën tuaj në mënyrë të...
2.18
Përzierje e freskët me maskë me vitaminë C në pëlhurë Një dozë hidratimi me vitaminë C në një formulë që qëndron e freskët derisa të aplikohet në një pëlhurë maske të thatë. Duke i kombinuar ato, ju do të merrni një maskë në një pëlhurë të njomur në një formulë të freskët dhe efektive. Përmban...
Zbritje 49%
17.01 8.76
Një pastrues i shpejtë dhe efektiv i krijuar për lëkurën e kombinuar dhe të yndyrshme. Kjo formulë me shumë përfitime pastron lëkurën, heq make-up, pastron dhe mat të gjitha në një hap të thjeshtë. Nuk kërkohet fërkim apo shpëlarje. Me ujë Vichy të pasur me minerale për të ndihmuar në hidratimin...
31.46
Xhel Intensiv Dramatically Different Skin ofron menjëherë dozën optimale të hidratimit dhe ndihmon në mbushjen e lagështirës së humbur në lëkurë. Zbut dhe freskon lëkurën, pas përdorimit të shkëlqimit të lehtë dhe të shëndetshëm. Lëkura e hidratuar jo vetëm që është më e shëndetshme dhe më e...
5.38
Uji micellar Skin Naturals Garnier është krijuar posaçërisht për lëkurë dhe sy shumë të ndjeshëm. Është formuluar me ekstrakt nga vaji i misrit, i njohur për efektet e tij qetësuese. Produkti përkryer heq papastërtinë, yndyrën dhe make-up, pa lënë shtresë yndyre në lëkurë.Aplikoni në një copë...
4.58
Produkt i përshtatshëm për pastrimin e butë të lëkurës, syve dhe buzëve. Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë edhe atë të ndjeshme. Vjen në pako ekstra të madhe.
11.59
Avène Tolérance Extrême është një losion që pastron grimin dhe qetëson lëkurën e fytyrës dhe sytë. Është formuluar posaqërisht për lëkurën shumë të ndjeshme dhe alergjike, duke e lënë të freskët dhe përkyrer të pastër. Produkti përmban ujë termik Avene i cili njihet për efektet e tij...
2.65
Falë përbërjes nga pro-retinoli & peptidet, kjo maskë ka efekte të menjëhershme plotësuese dhe forcuese në lëkurë Me ndihmën e saj, lëkura juaja do të hidratohet & rigjallërohet intensivisht, do t'i kthehet elasticiteti dhe do të mbetet e butë në prekje.
2.78
Xheli pastrimit të lëkurës me acid hialuronik dhe aloe vera nga marka Garnier është shumë cilësorë dhe bën hidratimin e lëkurës. Ky produkt e largon vajin e tepërt dhe papastërtitë e lëkurës, e freskon dhe e pastron lëkurën, si dhe përshtatet për të gjitha llojet e lëkurës.
19.47
Kontrollon shkëlqimin e lëkurës dhe përmirëson pamjen e lëkurës së yndyrshme. Përmban substanca gërryese që janë të bazuara në vaj dhe të tretshme në ujë. Ky peeling e çliron lëkurën nga papastërtitë dhe dhjami i tepërt. Ky scrub çliron lëkurën nga papastërtitë dhe sebumi i tepërt. Rezultati...
18.53
Kremi i butë eksfolues lustron dhe rafinon strukturën e lëkurës. Kremi eksfolues i zhvilluar nga dermatologu largon butësisht vrazhdësinë dhe lëkurën, duke hapur rrugën për hidratues dhe aplikim më të butë të grimit. Formula e lehtë zbut lëkurën, duke ndihmuar në minimizimin e shfaqjes së...
Zbritje 61%
37.80 14.90
Tonik për femra nga Clinique me 3 funksione ka për qëllim pastrimin e lëkurës, shtresimin e saj si dhe hidratimin e lëkurës. Ky produkt i pasur në përmbajtje me acid salicylic largon qelizat e vdekura nga lëkura dhe aktivizon qelizat natyrale për ripërtrirjen e qelizave të lëkurës. Produkti bën...
Show another 20 products