Përkujdesje për sytë

Zbritje 20%
59.18 47.45
Krem për lëkurën poshtë zones së syve Life Plankton me përmbajtje të lartë të Life Plankton ™ kombinon në mënyrë efektive rrallimin e rrudhave dhe parandalon plakjen e parakohshme. Ky krem është mbushur me përqendrimin më të lartë të Life Plankton në një strukturë zbutëse të xhelit me krem,...
Zbritje 29%
49.33 35.16
Geli për kujdesin e syve zvogëlon ënjtjen dhe mbulon pjesën e errët nën sy. Produkti thellon konturet e syve dhe forcon qepallat. Ekstraktet e yndyrshme dhe të buta bëjnë që produkti të jetë i përshtatshëm për sy të ndjeshëm.
53.80
Xheli Hydra Life është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Ky xhel me efekt ftohës do t'i japë zonës së syve freski dhe kujdes të menjëhershëm. Hidraton lëkurën rreth syve, heq shenjat e lodhjes dhe përmirëson mikroqarkullimin rreth syve. Redukton ënjtjen e syve dhe zvogëlon qarqet e...
81.71
Përbërja unike e serumit dhe aplikuesit me çelik kirurgjikal me perla së bashku me një teknologji unike aplikimi për lëkurë dukshëm më të qartë rreth syve një pamje më të hapur.Light Pearl është formuluar për të reduktuar shfaqjen e rrudhave nën sy dhe ënjtjen e syve dhe për të rritur hidratimin...
50.98
Marka e njohur Nuxe kujdeset që femrat gjithmonë të kenë lëkurë më të shëndetshme. Falë këtij kremi me përbërësit efektiv bimor, lëkura juaj do të marrë kujdesin e merituar për lëkurën e thatë dhe të dobët rreth syve. Për më tepër, lëkura do të marrë një pamje më të ndritshme & të butë dhe do të...
5.04
Penel i lëngshëm i syve me finiturë mat, aplikuesi i tij në formë koni lejon lehtësim më të madh gjatë vizatimit të konturit të syve, nuk lë njolla, qëndron më gjatë në sy, kombinohet në mënyrë perfekte me grimin e tymosur. Ideale për të gjitha llojet e lëkurës.
7.04
Kremi luksoz i syve ofron efekte spektakolare për të përmirësuar qëndrueshmërinë e lëkurës rreth syve, dhe falë përmbajtjes së kompleksit shumë efektiv kundër moshës stimulon ngritjen shumëdimensionale të: forcimit të ngjyrës së lëkurës - ArgatensSYLTM mbush rrudhat nga brenda
6.20
EVELINE Cosmetics Serum i Koncentruar i Qerpikëve 10ml 8in1 Qerpikët e dobët dhe të brishtë. Kujdes intensiv për qerpikët e dobësuar dhe të brishtë. Serumi vepron në 8 zona, duke përforcuar dhe përmirësuar dukshëm gjendjen e qerpikëve. Produkt inovativ që kombinon vetitë e serumit rindërtues,...
5.15
Formula e bazës nën bojë përmban acid hialuronik, d-panthenol, proteina soje dhe vaj argani. Këta përbërës do t'ju ofrojnë kujdes të thellë për qerpikët tuaj. Baza do të trash dhe zgjasë qerpikët dhe do të zgjasë qëndrueshmërinë e grimit! Nuk ka efekt dërrmues! Furça e saktë do të arrijë qimet...
8.99
Ashtu si një "ekspres i dyfishtë" për sytë e lodhur, serumi i konturit të syve Revolution Skincare përmban kafeinë për të ndihmuar në zbardhjen e pamjes së rrathëve të errët. Acidi hialuronik i shtuar ndihmon në përmirësimin e pamjes së zonës së syve dhe linjave të holla të shkaktuara nga...
10.29
Krem kunër rrudhave. TRI-HYALURON 24h SYSTEM™ përmban tre forma të ndryshme të gjeneratës së re 100% acidi hialuronik. Hidraton intensivisht, zbut, forcon dhe modelon ovalin e fytyrës. Vitamina E parandalon foto-plakjen, parandalon lëkurën nga ndikimet e pafavorshme të jashtme faktorët....
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 5
  • 82