Celularë, tabletë dhe pajisje smart

Zbritje 5%
682.00 650.00
Celulari i mençur Xiaomi Mi 10T Pro vjen me një procesor të fuqishëm 8-bërthamor Snapdragon 865, me një frekuencë 1x 2.84GHz + 3x 2.42GHz + 4x 1.80GHz. Procesori ka 8 GB memorie RAM dhe 256 GB memorie të brendshme për sistemin dhe të dhënat. Ekrani me prekje 6.67" 144 Hz LCD ka një rezolucion...
Zbritje 15%
31.00 26.39
PanzerGlass për iPhone 13 Pro Max është një mbrojtës ekrani i përshtatshëm , i bërë nga xhami i sheshtë dhe mbulon të gjithë sipërfaqen e përparme të pajisjes. Xhami përmban ngjitës të plotë silikoni i cili është optimizuar me kujdes për t'u përshtatur me ekranin dhe përmban një mbulesë të...
125.96
I përdorshëm me: Apple iPad Pro 11 2020 Këllëfi për iPad me mbyllje magnetike nuk është vetëm elegant, por edhe praktik! Siguron mbrojtje perfekte nga dëmtimi dhe falë mbështetëses, ofron rehati më të madhe, për shembull kur shikoni video. Kur hapni këllëfin, iPad aktivizohet dhe pajisja fle...
Zbritje 13%
62.02 53.98
Brand Apple Ean 0660543526780 Materiali Silikon Ngjyra Vjollcë
Zbritje 13%
69.78 60.85
Brand Apple Ean 0190199288256 Materiali Silikon Ngjyra Portokallt
83.00
Adroid 12 CPUQuad Core, WiFi Ekran 10,1" IPS HD 1280x800 pixel 2 GB RAM, memorie 16 GB, e zgjerueshme deri në 64 GB Android™ 12 Kamerat: 0.3MP para dhe 2MP mbrapa BT, sensor G Bateria 5000 mAh
78.00
Ekran 7" IPS (1024x600px) 16:9 format. CPU me katër bërthama. 2 GB RAM + 16 GB memorie të brendshme, e zgjerueshme me kartë micro SD deri në 32 GB. Wi-Fi, rrjet BT, sensor G. Kamera 2MP + e përparme 0.3MP. Android 12 Go. Softuer miqësor për fëmijët (Softueri iWawa). Bateria: 3000 mAh
Zbritje 26%
36.00 26.76
Zbritje 8%
655.00 599.42
Zbritje 5%
531.00 505.41
115.90
3G, Dual SimCart 10.1″ HD 1280×800 IPS. Ekran me prekje. CPU SC7731E Quad Core 1.3GHZ OS Android 9.0. G-sensor, Wi-fi, GPS+AGPS Navigator, FM. BT 4.0 Noa Dual Speaker Box Sound Memoria 3gGB Ram DDR3/ 16GB deri në 128gb me sd card. Kamera 2MP/5MP Bateria 5000mAh. Pjesa e...
Zbritje 12%
682.00 602.42
Brand: Xiaomi RAM: 8GB Memory: 256GB Color: Aurora Blue Battery: 5000mAh Processor: Qualcomm Snapdragon 865 Rea Camera: 108-megapixel + 13-megapixel + 5-megapixel Front Camera: 20-megapixel OS: Android 10
Zbritje 12%
572.34 505.41
Celulari i mençur Xiaomi Mi 10T është i pajisur me një procesor të fuqishëm 8-bërthamor Snapdragon 865 me një frekuencë prej 1x 2.84GHz + 3x 2.42GHz + 4x 1.80GHz. Procesori plotësohet me 6 GB memorie RAM dhe memoria e brendshme me kapacitet prej 128 GB është në dispozicion për sistemin dhe të...
Zbritje 12%
186.63 164.20
Ekrani që dëshironi të shikoni pafundësisht. Një ekran i gjerë 10,1", procesor me 8 bërthama, rrjet 4G - e gjithë kjo ofrohet me Grace 4891 4G elegant dhe të fuqishëm.  Një pajisje ideale për punët e përditshme:  në shtëpi, punë apo shkollë.  Ky tablet është i pajisur me një ekran shumëngjyrësh...
Zbritje 12%
179.48 157.89
Barteria [mAh]:4800 Bluetooth: Po Diagonalja e ekranit ["]:9,6 Frekuenca e procesorit [MHz]:1400 Gjerësia [mm]:159,8 GPS:Po Kapaciteti i memories [GB]:2 Kodi i prodhuesit:TA-T310W16TOM Lansuar:12. 10. 2017 Lartësia [mm]:229,8 Lexues i kartave të memories: Lloji i...
Zbritje 10%
1,148.12 1,029.00
Bluetooth: Po Busull digjitale/senzor magnetik: Diagonalja e ekranit:11 EAN:190199655539 Face ID: Po Gjerësia mm:247,6 GPS: Po Gyroskop: Po Jetëgjatësia e parashikuar orë:10 Kodi:90797214 Lansuar:20. 3. 2020 Lartësia mm:5.9 Lloji i ekranit:Retina Memorie e brendshme GB:128 Modeli i procesorit:Apple A12Z Ndriçimi ƒ:1.8 Ngjyra:Space Grey Pesha kg:0,471 Prodhuesi:Apple Qartësia e ekranit PPI:264 Rezolucioni i ekranit:2388 x 1668 Rezolucioni i kamerës së përparme Mpx:7 Rezolucioni i kamerës së prapme Mpx:12+10 Senzor i lëvizjes: Sistemi operativ:IPadOS Standardet Wi-Fi:A, ac, ax, b, g, n
Zbritje 13%
77.70 67.85
Tableti NOA M702 vjen me diagonale të ekranit 7" dhe me rezolucion 600x1024 piksela dhe plotësohet me 1GB memorie operuese, 16GB memorie të brendshme dhe bateri 2800mAh Lithiuim. Ky tablet vjen me dy kamera të integruara, të pasme me rezolucion 2Mp dhe përpara me 2Mp. Tableti mbështet Wifi. Ky...
Zbritje 19%
22.99 18.69
Tabela e mesazheve familjare. Tableta e Shkrimit Xiaomi Mi LCD 1 është fletore e thjeshtë e cila ka tabelë të zezë dhe font të gjelbër.  Nuk ka memorie - ju shkruani një faqe, pastaj e fshini plotësisht me një buton. Ideale për fëmijët që të vizatojnë ose të mbajnë shënime për punën ose...
Zbritje 7%
91.00 84.50
Tablet Blow KidsTab7 u krijua për përdoruesit më të rinj.  Pajisja me ngjyra të veçanta është e pajisur me një strehë të qëndrueshme.  Rregullimi i butonave, kamerave dhe hapësirave për zgjerim është përshtatur për përdorimin e përshtatshëm të internetit, lojërave dhe aplikacioneve të tjera....
Zbritje 7%
91.00 84.50
Tablet Blow KidsTab7 u krijua për përdoruesit më të rinj.  Pajisja me ngjyra të veçanta është e pajisur me një strehë të qëndrueshme.  Rregullimi i butonave, kamerave dhe hapësirave për zgjerim është përshtatur për përdorimin e përshtatshëm të internetit, lojërave dhe aplikacioneve të tjera....
Show another 6 products
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 18
  • 1029