2.49
Neutrogena Lip Stick, SPF 5 mbron buzët nga ekspozimi i diellit dhe hidraton intensivisht. Ideale për buzët e thata ose buzët e plasaritura, ky zbutës mbron nga rrezet UVA dhe UVB, me një faktor mbrojtës nga dielli 5. Ofron lehtësim të menjëhershëm dhe i lë buzët të buta dhe të lëmuara.
4.83
Teknologjia novatore Volume MaximizeTM menjëherë pas aplikimit, falë përmbajtjes së helmit të bletës, zgjeron enët e gjakut dhe përshpejton mikroqarkullimin. Tashmë pas 5 minutash aplikimi buzët zmadhohen dukshëm, dhe forma e tyre theksohet në mënyrë joshëse. Formula është e pasur me...
4.83
Formula me avokado, makadamia dhe vaj ricini do të zbusë dhe ushqejë epidermën. Aroma e mrekullueshme e çokollatës plotëson kënaqësinë e aplikimit të lip gloss
5.88
Formula e lehtë e buzëkuqit do të kujdeset për pamjen e bukur të buzëve, kujdesin dhe hidratimin e tyre. Ngjyra që nuk kalon në materiale të tjera do t'ju lejojë të dukeni mahnitëse edhe kur duhet të përdorni maskë! 6 ngjyra universale do të plotësojnë të gjitha kërkesat! Formula e buzëkuqit...
5.88
Formula e lehtë e buzëkuqit do të kujdeset për pamjen e bukur të buzëve, kujdesin dhe hidratimin e tyre. Ngjyra që nuk kalon në materiale të tjera do t'ju lejojë të dukeni mahnitëse edhe kur duhet të përdorni maskë! 6 ngjyra universale do të plotësojnë çdo kërkesë! Formula e buzëkuqit qëndron në...
5.99
Buzëkuqi saten kujdeset për pamjen perfekte të buzëve. Formula me pigmentim jashtëzakonisht të fortë garanton mbulim i plotë që nga goditja e parë. Vaji i jojobës dhe vaji i susamit i bëjnë buzët këndshëm të buta dhe të ushqyera,   acidi hialuronik dhe vitamina E hidratojnë thellësisht buzët....
5.78
Luftoni linjat e imëta, rrudhat dhe strukturën e pabarabartë të lëkurës me këtë serum të fuqishëm kompleks kundër plakjes Eveline Cosmetics. Përbërësit e tij të përzgjedhur me kujdes për kujdesin e lëkurës mbrojnë lëkurën duke siguruar një përfundim të shëndetshëm dhe rinor. Duke synuar linjat e...
6.83
Buzëkuqët tradicional dhe shkëlqyesit e buzëve nuk i përmbushin pritshmëritë tuaja? Buzëkuqi tradicional është shumë i rëndë në strukturë? Pra, linja e buzëve nga OH MY LIPS me ngjyra unike janë të duhurat për ju. Lapsi i buzëve ju lejon të rregulloni konturin e buzëve - falë tij ju mund të...
1.68
Pavarësisht nga forma e buzëve, pavarësisht nëse buzët tona janë shumë të ngushta apo shumë të mëdha, lapsi Max Intense Color Lip Liner na ndihmon t'u japim formën e dëshiruar. Në varësi të nevojës ose pamjes, me ndihmën e këtij lapsi buzësh mund t'i zgjerojmë optikisht buzët ose t'i bëjmë jo...
1.68
Liner buzësh Eveline Max Intense Color Qëndrueshme - 15 E kuqe Ngjyra perfekte me një goditje! Lip Liner është baza profesionale e grimit. Në pak sekonda korrigjon konturin e buzëve duke i dhënë formën e duhur. Pavarësisht nëse buzët tuaja janë shumë të ngushta apo shumë të mëdha, Max Intense...
7.77
Buzëkuqët tradicional dhe shkëlqyesit e buzëve nuk i përmbushin pritshmëritë tuaja? Buzëkuqi tradicional është shumë i rëndë në strukturë? Pra, linja e buzëve nga OH MY LIPS me ngjyra unike janë të duhurat për ju. Lapsi i buzëve ju lejon të rregulloni konturin e buzëve - falë tij ju mund të...
7.77
Buzëkuqët tradicional dhe shkëlqyesit e buzëve nuk i përmbushin pritshmëritë tuaja? Buzëkuqi tradicional është shumë i rëndë në strukturë? Pra, linja e buzëve nga OH MY LIPS me ngjyra unike janë të duhurat për ju. Lapsi i buzëve ju lejon të rregulloni konturin e buzëve - falë tij ju mund të...
8.35
Vazelinë Origjinale Lip Therapy - Zbut menjëherë dhe qetëson buzët e thata. Vazelinë Origjinale Lip Therapy - e bërë me vazelinë vazelinë të pastruar trefish për të siguruar hidratim afatgjatë Vaseline Rosy Lips Lip Therapy - ky salcë buzësh ka një aromë të lehtë trëndafili dhe ndihmon në...
4.20
Shkëlqim rinovues buzësh me acid hialuronik për buzë të plota dhe të buta super e bute teksturë jo ngjitëse
3.57
Shkëlqim i mrekullueshëm buzësh! Krijimi i markës së famshme polake Eveline Cosmetics. Do t'i bëjë buzët tuaja të përsosura: voluminoze, të harlisura dhe të shijshme. Shkëlqimi do të dekorojë buzët me një ngjyrë delikate dhe një aromë të lehtë frutash të ëmbla. Do të shpëtojë buzët nga tharja,...
4.10
Shkëlqim i mrekullueshëm buzësh! Krijimi i markës së famshme polake Eveline Cosmetics. Do t'i bëjë buzët tuaja të përsosura: voluminoze, të harlisura dhe të shijshme. Shkëlqimi do të dekorojë buzët me një ngjyrë delikate dhe një aromë të lehtë frutash të ëmbla. Do të shpëtojë buzët nga tharja,...
Zbritje 24%
56.03 42.71
Trajtoni buzët tuaja me këtë buzëkuq që rrit formën e tyre të bukur! Përbërja e pasuruar me losione njomëse, hidraton thellë buzët duke i lënë me zhdërvjellësi natyrale dhe fleksibilitet. Ofron një përfundim afatgjate mat dhe vjen i vendosur në një paketim ekstravagant të dekoruar dhe të...
Zbritje 50%
44.48 22.34
Buzëkuq ideal për një pamje joshëse të buzëve tuaja. Ky buzëkuq i lëngshëm i jep ngjyrë intensive buzëve, ka efekt deri në 12 orë dhe formëson bukur buzët duke i dhënë atyre një pamje më të plotë. Kompletoni grimin tuaj me buzëkuqin mat nga marka Dior.
Zbritje 55%
44.09 19.98
Buzëkuq me ngjyrë joshëse nga Estee Lauder, e cila siguron balancim dhe formë të përkryer të buzëve. Përbërja ultra- e butë dhe e lehtë, hidraton dhe zbutë buzët tuaja duke u dhënë atyre një pamje joshëse.
Show another 20 products
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 1
  • 48