Zbritje 40%
1.05 0.63
Qirinjë dekorues për t'i dhënë shtëpisë një pamje të bukur dhe ndriquese. Këta qirinj dekorativë mund të përdoren në ditëlindje, Krishtlindje, zbukurim shtëpie, bare, hotele, festa, dasma ose raste të tjera. Madhësia: 80 x 60 x 60 mm.
Zbritje 55%
2.00 0.91
Topa dekoruese për t'i dhënë bredhit  një pamje të bukur.  Këta topa të vogel duken aq bukur ne bredhin e shtëpisë tuaj të cilët mund të përdoren në ditëlindje, Krishtlindje, zbukurim shtëpie, bare, hotele, festa. Diametri: 7 cm Pesha: 0.044 KG
Zbritje 65%
1.30 0.46
Kjo qese letre është ideale për paketimin e dhuratave.  Dhe keshtu do ta keni mbështjellur bukur dhuratën tuaj! Çantë për dhurata të fundvitit. Madhësia; 220 x 100 x 180 mm. Pesha rreth: 0,057 KG.
Zbritje 61%
5.80 2.27
36LED  Drita dekoruese  për t'i dhënë bredhit një pamje të bukur për festat e fundvitit Këto drita LED të vogla  ndriçojnë  me dritën e tyre i jep shtëpisë tuaj një atmosferë të vërtetë për festë!
4.68
Drita dekoruese që i jepin një pamje të bukur  shtëpisë Dritë dekoruese me ndriçim LED i jep shtëpisë tuaj një atmosferë të vërtetë për festë!
Zbritje 64%
16.80 5.99
Ky ndriçim krishtlindjesh i cili jep dritë në ngjyra të ndryshme është i përshtatshëm për festa. Gjatë një teme apo festë në shtëpi, ato shërbejnë në mënyrë të përkryer edhe si dekorim apo ndriçim si për ambiente të brendshme ashtu edhe për jashtë. Specifikimet: Ngjyra: e zezë Ngjyra e dritës:...
Zbritje 78%
1.05 0.23
Zbritje 68%
1.80 0.57
Vendosni qirinjët dekoruese për t'i dhënë shtëpisë një pamje të bukur dhe ndriquese. Këta qirinj dekorativë mund të përdoren në ditëlindje, Krishtlindje, zbukurim shtëpie, bare, hotele, festa, festa, dasma ose raste të tjera. Madhësia:65 x 55 x 55 mm
Zbritje 40%
1.05 0.63
Gota me dekor per festat e fundvitit Për një festë të paharrueshme,  dhuroju një dhuratë më të dashurve tuaj.
Zbritje 46%
1.05 0.57
Zbritje 58%
36.00 15.18
Zbritje 66%
3.80 1.31
Zbritje 66%
1.50 0.51
Zbritje 47%
6.99 3.71
Zbritje 32%
1.05 0.71
Përshkrim i produktit: Termometër terrakote për kopshtin Të dhënat teknike: Gjatësia: 21 cm Gjerësia: 5.5 cm Me varëse rrobash 4-Folje të ndryshme Nga -30 në +50 gradë Celsius dhe nga -20 F në + 120 F në ekran
Zbritje 15%
1.05 0.89
Zbritje 79%
1.00 0.21
Qese për dhuratë 23x16cm
Zbritje 65%
1.80 0.63
Këto paketime dekorative kanë motive nga festat e fundvitit dhe janë të dizajnuara enkas për mbajtjen e shisheve. Dimensionet e tyre janë 370 x 83 x 120 mm.
Zbritje 61%
1.90 0.74
Dhuratat mund të vendosen lehtësisht në paketimin e dhuratave 3D me figura te Krishtlindjeve. Paketimi me ngjyra të gëzueshme është prej kartoni të fortë dhe shiritat e bukur të kuq prej sateni plotësojnë pamjen e çantës. Paketim mund të përdoret falë materialit të fortë. Madhësia e paketim së...
14.90
Orë dhe alarm Mat temperaturen dhe lagështinë e ajrit. Alarmi mund të vendoset për tërë javën ose veçanërisht për kohën e veçantë të fundjavës. Dritë blu e lehtë 12/24 Formati i kohës. Kalendar, datë, muaj, ditë në formatin 2020/1/1.
Show another 20 products
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 0
  • 51