Zbritje 17%
18.38 15.20
Vuch kujdeset që femrat të duken sa më bukur dhe si e tillë ka dizajnuar qaforen me varëse në formë të Hënës e cila në tërësi është me ngjyrë çeliku e dekoruar me kristale të pastra. Kjo qafore është me sipërfaqe me shkëlqim, është me gjatësi 50 cm, si dhe është punuar nga çeliku i pandryshkur...
Zbritje 45%
31.71 17.30
Set vathë dhe qafore argjendi me kristale Swarovski
Zbritje 32%
20.48 13.90
Qafore për femra nga marka Levien, e punuar me material cilësorë me bazë metali, ngjyrë argjendi.Posedon varësen në formë unike e cila është e plotësuar me një perlë të kaltër sintetike me pamje të mahnitshme.Plotësoni stilin tuaj me këtë aksesor fantastik i cili vjen me një gjatësi praktike,...
Zbritje 44%
25.73 14.41
Qafore elegante nga marka Levien për femra. Kjo qafore përbëhet nga çeliku i pandryshkshëm me cilësi të lartë, ka gjatësi 42 cm dhe zbukurohet nga një varëse në formë rrethore e zbukuruar nga gurë Swarovski vijnë katër ngjyra të ndryshme: zezë, rozë dhe kaltër. Shtoni stil dukjes tuaj me qaforen...
Zbritje 13%
68.25 59.06
Vathë të bukur për femra nga marka e njohur Decadorn, të punuar nga materiali cilësor i çelikut inox. Shtresa nga materiali i rodiumit redukton reaksionet alergjike dhe mban shkëlqimin për një kohë të gjatë. Kanë formë tejet të bukur dhe të përshtatshme, të pasuruara me gurë natyral në nuancën e...
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 13
  • 60