Zbritje 36%
53.08 33.80
SPECIFIKIMET TEKNIKE Fuqia 600 W Numri i niveleve të shpejtësisë Katër Ngjyra Blu-Bardh Pastrim i lehtë Po Modeli HB510BWS Bosht i ndashëm Po Gjatësia e kabllos (cm) 106 Pesha (kg) 1.36 Përmasat (mm) (M x L x D) 92 x 220 x 70
ColorBlack Madhësia36
Zbritje 34%
43.55 28.55
Blenderi Esperanza nutri është i pajisur me motor të fuqishëm dhe të qëndrueshëm, në mënyrë që është i specializuar në nxjerrjen e lëndëve ushqyese të fshehura thellë që përmbahen në fara, drithëra, kikirikë, fruta, perime dhe lëndë të tjera të para. Është ideal jo vetëm për përgatitjen e...
Zbritje 11%
56.00 50.00
Fuqia, W: 500 Funksioni i pulsit:  Po
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 28
  • 50
Size