Pastrues për grim

Zbritje 61%
26.63 10.27
Losion i lehtë për heqjen e grimit në sy. Heq të gjitha papastërtitë nga lëkura, parandalon tharjen e saj dhe e bën të butë. Ky losion është i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme. Aplikojeni me shtupë pambuku dhe hiqeni grimin.
Zbritje 71%
9.79 2.88
Palomat e lagura janë efektive për heqjen e grimit në fytyrë. Janë të buta nga materiali cilësor mikrofibër dhe janë të ngopura me emulsifikues neutrat të pH. Ky produkt pastron shpejt lëkurën, e lë atë të butë dhe të freskët. Nuk e thajnë lekurën dhe nuk përmbajnë alkool.
1.81
Letrat e lagështa janë ideale për largimin e grimit afatgjatë dhe produkteve që janë rezistent ndaj ujit. Paketimi është tejet i përshtatshëm, ku do zë vend në çdo çantë tuajën. Testuar oftalmologjikisht, përshtatshëm për sy të ndjeshëm dhe me persona që përdorin lente kontakti.
5.15
 Eveline Uje Micellar pastrues 24h 400ml-TEKNOLOGJIA HYDRACONCEPT 3D™ PASTRIMI I UJIT MIKELAR 3IN1 • HEQ MAKE-UPIN KUNDRA UJIT • PASTRON THELLËSISHT • MATIFION LËKURËN 
3.36
Përbërja e tij është e pasuruar me pambuk 100% natyral, i përftuar nga metodat e prodhimit të butë dhe miqësore me mjedisin, i pasur me proteina dhe minerale, i cili kujdeset në mënyrë efektive për lëkurën e ndjeshme, duke i dhënë asaj një pamje të butë dhe të lëmuar. HYDRONUTRIENT, një kompleks...
3.36
Përbërja e tij është e pasuruar me pambuk 100% natyral, i përftuar nga metodat e prodhimit të butë dhe miqësore me mjedisin, i pasur me proteina dhe minerale, i cili kujdeset në mënyrë efektive për lëkurën normale  duke i dhënë asaj një pamje të butë dhe të lëmuar. HYDRONUTRIENT, një kompleks i...
6.30
Shkumë Micellar për fytyrë Afrodita i cili ndihmon të largoni të gjitha papastërtitë nga fytyra. Faza e pastër e shkumës micellare Afrodita heq butësisht papastërtitë, grimin dhe gjurmët e ndotësve,ushqen lëkurën dhe ndihmon në parandalimin e tharjes së saj. Kompleksi hidratues është projektuar...
Zbritje 36%
1.05 0.67
Pambuk kozmetik Touch of Beauty është prodhuar posaqërisht për heqjen e grimit dhe pastrimin së fytyrës .Pambuku është bërë prej materiali i butë me një sipërfaqe të lëmuar, me mikrofibra, të cilat sigurojn pastrim të mirë dhe nuk grivishtin lëkurën. 
25.08
Losion i lëngshëm për pastrim të fytyrës i cili shndërohet në shkumë të pasur dhe efektivisht heq grimin dhe papastërtitë tjera të lëkurës. Ekstraktet e përmbajtura ndihmojnë në tonifikimin e lëkurës, pastrojnë dhe detoksifikojnë atë. Produkti ka cilësi të mirë dhe është testuar...
Zbritje 44%
24.43 13.71
Për mirëmbajtjen e lëkurës marka Revolution ka dizajnuar tonikun me përmbajtje niacinamide dhe ekstrakte të kamomilit të cilët e hidratojnë lëkurën problematike. Produkti e largon paraqitjen e sebumit dhe poret e mëdha, si dhe njëkohësisht kujdeset për lëkurën.
Zbritje 70%
18.19 5.41
Tonik pastrues bazuar në ekstrakte të oreganos dhe çajit jeshil, i cili pastron në mënyrë efektive fytyrën dhe qafën, heq shkëlqimin dhe mbyll poret. Ndjehuni të lirë dhe të relaksuar nga stresi ditor duke shtendosur lëkurën tuaj.
10.49
Për mirëmbajtjen e lëkurës marka Revolution ka dizajnuar tonikun me përmbajtje niacinamide dhe ekstrakte të kamomilit të cilët e hidratojnë lëkurën problematike. Produkti e largon paraqitjen e sebumit dhe poret e mëdha, si dhe njëkohësisht kujdeset për lëkurën.
3.90
Tonik matfikues me formulë vegane dhe efekt antibakterial, i destinuar për pastrimin e të gjitha llojeve të lëkurës kërkuese: të ndjeshme, të yndyrshme dhe të kombinuar. Specifikat: Pastron në mënyrë efektive dhe delikate lëkurën Zvogëlon sasinë e pikave të zeza. Rregullon prodhimin e sebumit....
4.91
Toniku  Afrodita hidraton, qetëson, mbron dhe e rigjeneron lëkurën. Përdoret për personat që kanë lëkurë të thatë dhe të ndjeshme. Toniku Afrodita Clean Phase Sensitive përmban bisabolol dhe hidraton dhe qetëson lëkurën. Ai rikthen ekuilibrin e tij delikat natyror të pH dhe e mbron atë në mënyrë...
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 0
  • 26