Altoparlantë

Zbritje 30%
16.00 11.24
Versioni Bluetooth: 4.2. Gama e Bluetooth: 10m. Pengesë: 4o hms. Profilet e pajtueshme: A2DP / AVRCP / SPP. Gama e frekuencës: 200Hz-18kHz (-10dB). Bateria: E integruar, Litium. Porta e karikimit: Micro-USB. Kapaciteti i baterisë: 3.7V 480 mAh. Autonomi: 6 orë rishikim muzike me 80% të volumit....
65.00
Altoparlanti wireless prodhon një tingull të fortë dhe të qartë. Mund të komunikoni lehtësisht me të, kontrollohet wireless ose përmes Google Assistant. Ofron Bluetooth dhe Wi-Fi. Altoparlanti mund të përdoret, për shembull, si një altoparlant Bluetooth për një celular. Konkretisht, altoparlanti...
14.90
Fuqia (RMS): 6W (2 x 3 W) Madhësia e altoparlantit : 2 x 2 inç Shtrirja e frekuencës: 160 Hz - 20 kHz S/N ratio (dB) = 70 dB Gjatësia e kabllit: 1.35 m Furnizimi me energji elektrike: USB 5 V Lidhës audio: 3.5 mm stereo Përmasat e altoparlantit (mm): 75x85x115 Pesha: 392 g Materiali: Plastikë
18.27
Lloji:Altoparlant Bluetooth i lëvizshëm I lëvizshëm:Po Lidhjet:AUX / Bluetooth / microSD Shtrirja e frekuencës:20 - 20 000 Hz Bluetooth:v4.1 Distanca e punës:10 m Impedanca:4 Ω Lidhje pa tel:Po
60.48
Mikrofon Wi-fi,Bluetooth Impedancë:4 Ω Bluetooth version: 4.2 Lidhjet: 3.5 mm AUX; Bluetooth Bateria: Li-ion
19.90
Lloji i altoparlantëve: 2.0 Stereo Shtrirja  e frekuencës (Hz): 180 - 20000 Madhësia e altoparlantit (mm): 58 Materiali: Plastikë Interface: USB 2.0 Përmasat e altoparlantit (mm): 78x100x175 Ndriçimi: RGB Fuqia e daljes (mW): 5 W S/N ratio (dB): 70 Tensioni i punës (V): 5 V Ngjyra: E zezë...
24.99
Lloji i altoparlantëve: 2.2 stereo Shtrirja e frekuencës (Hz): 150 - 20000 Madhësia e altoparlantit (mm): 76,2 x 2 + 50,8 x 2 Ngjyra: E zezë Interface: USB 2.0 (fuqi) + 3.5 mm (audio) Dimensionet e altoparlantit (mm): 234x98x107 + 75x98x100 x 2 Fuqia dalëse (mW): 5 W x 2 + 3 W x 2 Shkalla S/N...
24.99
Lloji i altoparlantëve: 2.2 stereo Shtrirja e frekuencës (Hz): 150 - 20000 Madhësia e altoparlantit (mm): 76,2 x 2 + 50,8 x 2 Ngjyra: E zezë Interface: USB 2.0 (fuqi) + 3.5 mm (audio) Dimensionet e altoparlantit (mm): 234x98x107 + 75x98x100 x 2 Fuqia dalëse (mW): 5 W x 2 + 3 W x 2 Shkalla S/N...
12.90
Bateri afatgjatë me 3 orë rishikim muzike. Butonat e kontrollit të muzikës për Play / Pause, ngritje / ulje të zërit. Porta USB, hapësira e kartës Micro-SD për MP3. Port audio 3.5 mm për përdorim me aux. Radio FM Dritë e integruar Dorezë e integruar për të mbajtur altoparlantin tuaj Sound...
12.90
Bateri afatgjatë me 3 orë rishikim muzike. Butonat e kontrollit të muzikës për Play / Pause, ngritje / ulje të zërit. Porta USB, hapësira e kartës Micro-SD për MP3. Port audio 3.5 mm për përdorim me aux. Radio FM Dritë e integruar Dorezë e integruar për të mbajtur altoparlantin tuaj Sound...
18.90
Me teknologjinë Bluetooth të altoparlantit MS ECHO S300, mund të jeni gjithmonë gati për një festë. Lidheni atë me telefonin tuaj celular ose çdo pajisje tjetër që mbështet Bluetooth dhe shijoni muzikën tuaj të preferuar kudo që të jeni. Altoparlanti MS ECHO S300 bluetooth, fuqia 3W, frekuenca...
30.45
The ECHO H500 is an acoustic accessory that brings an astonishing audio experience to your home. This quality soundbar speaker with a total power of 10W will raise the experience of listening to your favorite music, audiobooks and podcasts to a higher level. MS ECHO H500 soundbar speaker,...
45.15
Altoparlanti kompakt Bluetooth me një dizajn modern ECHO T500 u krijua për të ngritur atmosferën. Thjesht lidheni atë me telefonin tuaj celular, tabletin ose laptopin dhe shndërroni vendndodhjen tuaj në një pistë vallëzimi. Ky altoparlant me fuqi totale 15 W do t'ju ofrojë momente të...
16.50
Altoparlantët e lojërave MS ECHO C500, Gama e frekuencës: 130Hz - 20KHz, Impedanca: 4Ω Ndërfaqja: audio AUX 3,5 mm, USB (furnizimi me energji elektrike), ndriçimi në 7 ngjyra me efekte rainbow, USB dhe kabllo audio: afërsisht 1.2 m, dimensionet 82 x 102 x 180 mm
10.00
Me altoparlantët e lojërave MS ECHO C300, përjetoni cilësi të lartë zëri gjatë lojës dhe kënaquni me magjinë e lojërave. Ndriçimi tërheqës RGB do të pasurojë më tej këndin tuaj të lojërave me shtatë ngjyra dhe efekte ylberi
9.00
ECHO C100, Lloji i lidhjes 3,5 mm hyrje, Kontrollet e volumit, Pesha totale 300 g, Fuqia 6W, 2x 3W W, Raporti sinjal/zhurmë 65 dB, Gama e frekuencës 20Hz - 18kHz