Zbritje 84%
2.63 0.42
Zbritje 50%
11.55 5.75
Seti nga marka Disney përmban: një shampo të butë për trupin dhe flokët me 200 ml, peceta të lagura të buta për fëmijë 20 copë dhe kube Clemmy Plus 5 copë. Shampoja e butë e pasuruar me ekstrakte natyrore organike të kamomilit dhe tërshërës, hidraton lëkurën e foshnjës me çdo banjë dhe ruan pH...
Zbritje 46%
27.30 14.77
Klorane kujdeset që fëmijët e juaj të kenë më të mirën andaj edhe ka sjellë në treg setin që posedon parfum të bazuar në lule dhe fruta të freskëta dhe një lodër pelush me lepur.
Zbritje 50%
7.35 3.68
Vaji për flokë dhe trup nga kompania Mixa vjen si risi për mirëmbajtjen dhe përmirësimin e fibrave të flokutë dhe lëkurës. Për shkak të përbërjes me Omega 8 dhe glicerinë qetëson dhe zbutë lëkurën. Acarimet dhe irritimet janë të menaxheshme dhe largohet shumë shpejtë me këtë produkt. Gjithashtu...
Zbritje 60%
7.46 2.95
Losion për trup nga Ziaja është dizajnuar për foshnjet që nga muaji i parë i lindjes. Ky produkt zbut lëkurën e foshnjeve dhe e hidraton thellë atë. Gjithashtu, produkti ndihmon në rigjeberimin e lëkurës dhe e mbron atë nga shkaqet e ndryshme. Losion efikas dhe i nevojshëm për pastrim të lëkurës.
Zbritje 60%
5.88 2.36
Shampo nga Ziaja është dizajnuar për fëmijë që nga periudha 6 mujore. Ky produkt pastron flokët dhe në rast kontakti me sytë nuk shkakton dëm. Ky produkt lehtëson krehjen e flokëve dhe ndalon tharjen e tyre. Produkti nuk përmban alkool apo ngjyra dhe është vërtetuar nga dermatologët.
Zbritje 61%
4.73 1.83
Krem për trup nga Ziaja është dizajnuar për lëkurë të ndjeshme dhe alergjike të fëmijëve. Produkti qetëson lëkurën e acaruar dhe të skuqur dhe e mbron lëkurën falë përmbajtjes së pantenolit D. Kremi është dizajnuar për fëmijë që nga mosha 1 vjeçare, nuk përmban ngjyra apo parfum dhe është...
Zbritje 66%
6.30 2.17
Një xhel dushi për fëmijë për larjen e trupit dhe flokëve, pastron butësisht dhe kujdeset për flokët, mbron shtresën e sipërme të lëkurës.
Zbritje 12%
24.15 21.24
Drita funksionale e natës  për fëmijë e këndshme në prekje dhe e sigurt për fëmijët kontrolli me prekje: prekja e gjatë zbeh dritën, shtyp dy herë për të aktivizuar gatishmërinë dhe për të fikur dritën në modalitetin e dritës së natës 8 ngjyra të dritës LED Furnizimi me energji...
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 0
  • 22