Përkujdesje për duar & këmbë

4.00
Greenline krem i cili e bën lëkurën të butë, bio-ekstrakte të vlefshme bimësh, aroma frymëzuese, detergjentë të butë pa mikroplastikë, kozmetikë natyrale të certifikuara
5.57
Një krem i avancuar me origjinë zvicerane i bazuar në vajra natyralë, hidraton intensivisht deri në 5 shtresa të lëkurës* dhe siguron një efekt afatgjatë 24-orësh. Vaji Manuka qetëson irritimet dhe hidraton intensivisht edhe lëkurën më të thatë. Vaji i rozmarinës rikthen qarkullimin e duhur...
5.57
Parandalon keratozën e lëkurës 87% * Eliminon irritimin e lëkurës 85% * Redukton çarjen e thembrës 81% * FORMULARI 8 NË 1 VEPRIM TOTALI 1. Rigjeneron thembren e plasaritur 2. Zbut lëkurën e ngurtësuar 3. Hidraton thellësisht 4. Përshpejton shërimin 5. Koi acarim 6. zbut lëkurën 7....
2.63
Kremi i duarve me glicerinë siguron lagështi intensive, afatgjatë dhe butësi maksimale të lëkurës. E bën edhe lëkurën shumë të dëmtuar dhe duart e thata super të buta, të lëmuara dhe të lëmuara. EKSTRAKT ALOE - rikthen komoditetin e duarve të dëmtuara nga agresorët e jashtëm. GJALPI KARITE -...
2.63
Maskë për thonj me krem bio ulliri + karite me glicerinë super të koncentruar 5 në 1 Krem për duar dhe thonjtë Eveline Glycerine Bio Olive + Gjalpë Karite 100 ml
2.63
Kremi me glicerinë për duart dhe thonjtë hidraton, ushqen, rigjeneron duart dhe ndihmon në ruajtjen e pamjes rinore. Lehtëson pigmentimet dhe i bën duart shumë të dëmtuara dhe të dehidratuara jashtëzakonisht të buta dhe saten të lëmuara. PËRBËRËS NATYROR AKTIV NË KREM TË DORËVE DHE TË...
2.52
Kremi për duart dhe thonjtë me glicerinë 3 në 1 riparon në mënyrë efektive dhe hidraton thellësisht duart e irrituara. Formula e saj e pasur përforcon thonjtë dhe i bën të lëmuara edhe duart shumë të thata. Krem për kujdesin e duarve dhe thonjve EFEKTET: Humidifikimi intensiv •Ushqyerja e...
7.99
Krema hidratuese përmban Lavera GREEN HYDRO COMPLEX është veçanërisht i lehtë dhe mbronë lëkurën nga ndikimet e dëmshme mjedisore duke përdorur vitaminën E. Ai jep lagështi intensive dhe i jep freski dhe butësi të llojeve të lëkurës normale në ato të kombinuara. Kujdes perfekt për rivendosjen e...
20.90
Neutrogena Bright Boost KREM EKSFOLIUES për të gjitha llojet e lëkurave. Formuluar me AHA dhe rruaza natyrore, ky krem me veprim të dyfishtë ndihmon në shpërbërjen e papastërtive të lëkurës së dëmtuar për një pamje dukshëm më rrezatuese dhe të butë. Largon qelizat e vdekura të lëkurës nga...
2.50
Kamill për burra është një produkt i kujdesit personal. Kremi i përbërë nga ekstrakti organik i kamomilit, ekstrakti organik i pambukut dhe bisabololi rigjeneron duart e meshkujve të stresuar. Nuk ka film yndyre në lëkurë
1.30
Kremi intensiv i duarve dhe thonjve Kamill me kamomil dhe bisabolol qetëson lëkurën dhe mbron duart e thata dhe të stresuara. Mbështet rigjenerimin natyral të lëkurës. Aloe vera dhe vaji i avokados ofrojnë lagështi intensive afatgjatë për kujdesin e duarve - ditë pas dite
1.30
 Duart janë të pajisura me lagështi të qëndrueshme dhe mbeten të buta dhe të lëmuara - ditë pas dite. Për lëkurë normale.
3.00
Krem për duart, Kamil H&N, i cili përmban një formulë gjallëruese të kamomilit dhe qetëson dhe hidraton lëkurën, të pasuruar me ekstrakt shërues natyral të luleve të kamomilit dhe kremra hidratues të tjerë qetësues dhe mbrojtës, pa ngjyra artificiale dhe vaj mineral. Ky produkt është i...
2.26
Kremi për duar kujdeset për lëkurën tuaj të tendosur dhe të thatë. Absorbohet lehtë dhe shpejtë duke i lënë duart tuaja të buta dhe me një aromë të këndshme për një kohë të gjatë. Aplikojeni ne duar sipas nevojës.
4.00
Greenline krem i cili e bën lëkurën të butë, bio-ekstrakte të vlefshme bimësh, aroma frymëzuese, detergjentë të butë pa mikroplastikë, kozmetikë natyrale të certifikuara
4.00
Përmbajtja: proteina gruri, të cilat e bëjnë lëkurën të butë, bio-ekstrakte të vlefshme bimësh, aroma frymëzuese, detergjentë të butë pa mikroplastikë, kozmetikë natyrale të certifikuara • Greenline, paketimi i të cilave është 99% i riciklueshëm.
8.96
I zhvilluar me dermatologë, kremi riparues i duarve CeraVe hidraton thellësisht duart e thata dhe të plasaritura dhe ndihmon në rivendosjen e barrierës mbrojtëse të lëkurës. Ky krem që përthithet shpejt, pa yndyrë, me 3 ceramide thelbësore dhe acid hialuronik, lehtëson thatësinë në mënyrë...
Zbritje 44%
3.68 2.06
 Atrix Intensiv siguron lagështi dhe mbrojtje të qëndrueshme në një produkt. Ky krem intensiv siguron lëkurën me kujdesin dhe mbrojtjen afatgjatë që i nevojitet çdo ditë. Formula e saj unike me kamomil formon një shtresë mbrojtëse në lëkurë, duke ju dhënë duarve kujdesin e duhur.
3.14
Xheli natyral Cold Care nga Organic Shop është dizajnuar që të ofrojë freskimin, hidratimin dhe zbutjen e këmbëve. Produkti e eliminon ndjesinë e këmbëve të lodhura falë punimit të tij nga nenexhiku organik dhe vaji drurit. Ky xhel nuk përmban paraben apo silikon.
Zbritje 42%
8.39 4.89
Për këmbë të buta dhe të bukura, marka Gabriella Salvete ka dizajnuar maksën për këmbë Propolis & Pearl Extract e cila e bën zbutjen dhe rigjenerimin e këmbëve. Kjo maskë kujdeset për lëkurën e këmbëve dhe i mban ato të hidratuara.
Show another 5 products
Filtrat e produktit
48H
Çmimi

 – 

  • 1
  • 21