205/55 R16 WH4 91T TL LAML FIRESTONE - Goma Dimri

18039
69.67
98.28
Ju kurseni: 28.61
Në stok
eGjeta
+383 48 380 380
Bej nje pyetje

Kjo gomë dimri e gjeneratës së re ofron kontroll dhe trajtim optimal në kushte të ftohta dhe të paparashikueshme. I projektuar për një udhëtim të sigurt dhe efikas me kosto, Winterhawk 4 do t'ju mbajë nën kontroll në rrugët e dimrit.

Përcaktimi i madhësisë së gomave : 205/55 R16
Indeksi i kapacitetit të ngarkesës : 91
Simboli i kategorisë së shpejtësisë : T (190 km/h)

Nuk u gjetën komente

Përfito nga Zbritjet
Bestsellers Bestsellers
Dërgesë e shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesë në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë produktet me cilësi të lartë

Paguaj me 12 KESTE

Paguaj me këste deri në 12 muaj