Firestone 225/45 R17 WH4 91H TL LAML - Goma Dimri

18071
82.85
120.68
Ju kurseni: 37.83
Në stok
eGjeta
+383 48 380 380
Bej nje pyetje

Kjo gomë dimri e gjeneratës së re ofron kontroll dhe trajtim optimal në kushte të ftohta dhe të paparashikueshme. I projektuar për një udhëtim të sigurt dhe efikas me kosto, Winterhawk 4 do t'ju mbajë nën kontroll në rrugët e dimrit.

Përcaktimi i madhësisë së gomave : 225/45 R17
Indeksi i kapacitetit të ngarkesës :91
Simboli i kategorisë së shpejtësisë : H (210 km/h)

Dimensions
Dimensionet
No

Nuk u gjetën komente

Përfito nga Zbritjet
Bestsellers Bestsellers
Dërgesë e shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesë në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë produktet me cilësi të lartë

Paguaj me 12 KESTE

Paguaj me këste deri në 12 muaj