185/75 R16 ZDOR 104R 201 Orium-Goma Dimri

185/75R16ZDOR104R201
76.70
106.33
Ju kurseni: 29.63
Në stok
eGjeta
+383 48 380 380
Bej nje pyetje

Përcaktimi i madhësisë së gomave : 185/75 R16
Indeksi i kapacitetit të ngarkesës : 104/102 
Simboli i kategorisë së shpejtësisë : R (170 km/h)

Dimensions
Dimensionet
No

Nuk u gjetën komente

Përfito nga Zbritjet
Bestsellers Bestsellers
Dërgesë e shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesë në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë produktet me cilësi të lartë

Paguaj me 12 KESTE

Paguaj me këste deri në 12 muaj