Goma Dimri TIGAR 255/50 R20 109V XL TL SUV

817475
130.00
180.50
Ju kurseni: 50.50
Në stok
eGjeta
+383 48 380 380
Bej nje pyetje

Përcaktimi i madhësisë së gomave : 275/45 R20
Indeksi i kapacitetit të ngarkesës : 109
Simboli i kategorisë së shpejtësisë : V (240 km/h)

Nuk u gjetën komente

Përfito nga Zbritjet
Bestsellers Bestsellers
Dërgesë e shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesë në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë produktet me cilësi të lartë

Paguaj me 12 KESTE

Paguaj me këste deri në 12 muaj