315/35 R21 LM005 111V XL TL LAML BLIZZAK BRIDGESTONE

21747
294.50
333.76
Ju kurseni: 39.26
Në stok
eGjeta
+383 48 380 380
Bej nje pyetje

Kjo gomë dimërore ofron performancë të jashtëzakonshme në borë dhe akull, përveç kapjes dhe frenimit më të mirë në klas në lagështirë.

Përcaktimi i madhësisë së gomave : 315/35 R21
Indeksi i kapacitetit të ngarkesës : 111
Simboli i kategorisë së shpejtësisë : V (240 km/h)

Nuk u gjetën komente

Përfito nga Zbritjet
Bestsellers Bestsellers
Dërgesë e shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesë në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë produktet me cilësi të lartë

Paguaj me 12 KESTE

Paguaj me këste deri në 12 muaj