225/45 R17 LM005 91H TL LAML BLIZZAK BRIDGESTONE - Goma Dimri

13977
109.04
155.00
Ju kurseni: 45.96
Në stok
eGjeta
+383 48 380 380
Bej nje pyetje

Bridgestone Blizzak LM005 u jep drejtuesve kontroll të plotë në të gjitha kushtet e dimrit. Dimrat po bëhen më të paparashikueshëm, me reshje të reja ekstreme, temperatura të shpeshta nën zero dhe reshje bore në disa zona për herë të parë në vite. Kjo gomë dimërore ofron performancë të jashtëzakonshme në borë dhe akull, përveç kapjes dhe frenimit më të mirë në klas në lagështirë.

Përcaktimi i madhësisë së gomave : 225/45 R17
Indeksi i kapacitetit të ngarkesës : 91
Simboli i kategorisë së shpejtësisë : H (210 km/h)


Nuk u gjetën komente

Përfito nga Zbritjet
Bestsellers Bestsellers
Dërgesë e shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesë në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë produktet me cilësi të lartë

Paguaj me 12 KESTE

Paguaj me këste deri në 12 muaj