GOMA DIMRI 195/75R16 ZDOR 107R 201 ORIUM

195/75R16ZDOR107R201
89.00
126.40
Ju kurseni: 37.40
Në stok
eGjeta
+383 48 380 380
Bej nje pyetje

Indeksi i ngarkesës: 107/105 = 975/925 kg
Indeksi i shpejtësisë: R - <170 km/h

Dimensions
Dimensionet
No

Nuk u gjetën komente

Përfito nga Zbritjet
Bestsellers Bestsellers
Dërgesë e shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesë në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë produktet me cilësi të lartë

Paguaj me 12 KESTE

Paguaj me këste deri në 12 muaj