GOMA DIMRI 195/65R16 ZDOR 104R 201 ORIUM

195/65R16ZDOR104R201
77.85
96.45
Ju kurseni: 18.60
Në stok
eGjeta
+383 48 380 380
Bej nje pyetje

Indeksi i ngarkesës :104/102 = 900/850 kg
Indeksi i shpejtësisë: R - <170 km/h

Dimensions
Dimensionet
No

Nuk u gjetën komente

Përfito nga Zbritjet
Bestsellers Bestsellers
Dërgesë e shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesë në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë produktet me cilësi të lartë

Paguaj me 12 KESTE

Paguaj me këste deri në 12 muaj