225/40 R18 ZOOR92VWINT ORIUM-Goma Dimri

225/40R18ZOOR92VWINT
64.02
124.00
Ju kurseni: 59.98
Në stok
eGjeta
+383 48 380 380
Bej nje pyetje

Përcaktimi i madhësisë së gomave : 225/40 R18
Indeksi i kapacitetit të ngarkesës : 92
Simboli i kategorisë së shpejtësisë : V (240 km/h)

Dimensions
Dimensionet
No

Nuk u gjetën komente

Përfito nga Zbritjet
Bestsellers Bestsellers
Dërgesë e shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesë në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë produktet me cilësi të lartë

Paguaj me 12 KESTE

Paguaj me këste deri në 12 muaj