Goma Dimri Firestone 225/45 R19 WH4 96V XL TL LAML

19365
138.55
190.97
Ju kurseni: 52.42
Në stok
eGjeta
+383 48 380 380
Bej nje pyetje

Kjo gomë dimri e gjeneratës së re ofron kontroll dhe trajtim optimal në kushte të ftohta dhe të paparashikueshme. I projektuar për një udhëtim të sigurt dhe efikas me kosto, Winterhawk 4 do t'ju mbajë nën kontroll në rrugët e dimrit.

Përcaktimi i madhësisë së gomave : 225/45 R19
Indeksi i kapacitetit të ngarkesës : 96
Simboli i kategorisë së shpejtësisë : V (240 km/h) 

Dimensions
Dimensionet
No

Nuk u gjetën komente

Përfito nga Zbritjet
Bestsellers Bestsellers
Dërgesë e shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesë në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë produktet me cilësi të lartë

Paguaj me 12 KESTE

Paguaj me këste deri në 12 muaj