225/40 R18 MSEASN2 92Y XL TL MULTISEASON2 FIRESTONE - All Season

16755
86.20
116.36
Ju kurseni: 30.16
Në stok
eGjeta
+383 48 380 380
Bej nje pyetje

Përcaktimi i madhësisë së gomave : 225/40 R18
Indeksi i kapacitetit të ngarkesës : 92
Simboli i kategorisë së shpejtësisë : Y (300 km/h)

Nuk u gjetën komente

Përfito nga Zbritjet
Bestsellers Bestsellers
Dërgesë e shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesë në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë produktet me cilësi të lartë

Paguaj me 12 KESTE

Paguaj me këste deri në 12 muaj