295/35 R20 LM001 101W TL LAML DB11 WRE BLIZZAK BRIDGESTONE - Goma Dimri

6701
250.64
385.36
Ju kurseni: 134.72
Në stok
eGjeta
+383 48 380 380
Bej nje pyetje

Blizzak LM001 i vlerësuar me çmime bashkon risi të reja në teknologjinë e shkallës dhe materialeve, duke ju dhënë besimin dhe saktësinë që ju nevojitet për t'u përballur me kushtet e paparashikueshme të sotme në mënyrë të sigurtë, të sigurt dhe me kontroll të plotë.

Përcaktimi i madhësisë së gomave : 295/35 R20
Indeksi i kapacitetit të ngarkesës : 101
Simboli i kategorisë së shpejtësisë : W (270 km/h)

Nuk u gjetën komente

Përfito nga Zbritjet
Bestsellers Bestsellers
Dërgesë e shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesë në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë produktet me cilësi të lartë

Paguaj me 12 KESTE

Paguaj me këste deri në 12 muaj