Goma Dimri MICHELIN 275/35R20 102WXL PA5

239126
353.66
411.25
Ju kurseni: 57.59
Në stok
eGjeta
+383 48 380 380
Bej nje pyetje

Prodhuesi: MICHELIN
Gjerësia e gomave: 275
Raporti i pamjes: 35
Diametri: 20
Indeksi i ngarkesës: 102
Vlerësimi i shpejtësisë: W: maksimumi 168 mph

Nuk u gjetën komente

Përfito nga Zbritjet
Bestsellers Bestsellers
Dërgesë e shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesë në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë produktet me cilësi të lartë

Paguaj me 12 KESTE

Paguaj me këste deri në 12 muaj