255/50 R20 LM80EVO 109H XL TL LAML Q7 WR BLIZZAK BRIDGESTONE - Goma Dimri

6698
171.70
258.60
Ju kurseni: 86.90
Në stok
eGjeta
+383 48 380 380
Bej nje pyetje

Blizzak LM-80 EVO është zhvilluar posaçërisht për të përmbushur kërkesat e larta të 4x4 dhe SUV-ve të sotëm të fuqishëm për sa i përket performancës, sigurisë dhe përgjigjes. Ndjeni ndryshimin e trajtimit dhe kontrollit të jashtëzakonshëm të kësaj gome në borë dhe akull, si dhe në sipërfaqe të lagura dhe të thata.

Përcaktimi i madhësisë së gomave : 255/50 R20
Indeksi i kapacitetit të ngarkesës : 109
Simboli i kategorisë së shpejtësisë : H (210 km/h)


Nuk u gjetën komente

Përfito nga Zbritjet
Bestsellers Bestsellers
Dërgesë e shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesë në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë produktet me cilësi të lartë

Paguaj me 12 KESTE

Paguaj me këste deri në 12 muaj